Kladionica

Kladionica

Član
Bravo 16v je napisao(la):
Tebi svaka cast ako si ti uzeo kes! :cool: Ovo nije sistem sto si nam poslao ovo je slika obicnog listica!

Sad sam neki bezze listic odradio na REMI stranici... uzeo 19 parova 3 fixa... i sistem 9 od 16, sa 9 pogodjenih na 2KM uplate dobitak minimalni 0.53 KM :lol::lol::lol:, eh sad kako kod onog listica da bude 170KM,jedino 0,17KM :icon_rolleyes:
 
Član
evo ovako sam to ja:D
igrao sam 2 listica,ovaj gore na kojem je uplata 1 km a dobitak 32 000 na njemu nije odigran sistem,a drgi je isti taj listic na kojem ima par izmjena i izbacena tri para te je odigran sistem 9 od 16 i uplata 2KM;) sutra slikam listic da vidite;) jedan je kod mene a ovaj sa sistemom je u autu;)
 
Član
Sutra zeljno cekamo taj slikani! ;) A ako nas farbas i to je ok! Svi mi imamo neki fetis npr meni su to dobri guzovi,tebi da nas farbas i to je sasvim ok! Ajd bar si se ispravio da si izbacio 3 jer 18 dogadjaja je max na sistemu u premieru! A i da si igrao sve prelaze nema sanse na 9 pogodjenih da bude 150km jer to 9 od 16 je najmanji dobitak ako 9 prodjes! Nego kako vec rekoh fetis je fetis!
 
Član
:lol::lol::lol::lol: danas otisao u kladionicu,dobitak 1.40KM:lol::lol: A 170KM bi bilo da sam i ostale pogodio
 
Član
mahe007 je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: danas otisao u kladionicu,dobitak 1.40KM:lol::lol: A 170KM bi bilo da sam i ostale pogodio

:lol::lol::lol: bio sam blizu sto se tice tvog dobitka :cool: (0,17) jbg ne daju oni tek tako pare hahahha
 
Član
hahahhah sistem bas treba znati odigrati, dosta uplatiti ili imati kakve jebene srece da bi se uzelo vise od 50ak maraka :icon_biggrin:
 
Član
Sta je ovo nema vise aktivni na ovoj temi :icon_rolleyes: Ajmo raja za sutra da sastavimo koji listic :icon_biggrin:
 
Član
ja se iznervirah, obori me new castle za 60KM. vodili 2-0 i onda nakon pola sata isto kao da je skroz druga ekipa pocela da igra. zavrsi 2-2 :icon_mad:
 
Član
danas New Castle, pa maloprije Austria Bec zijani protiv ekipe koja u gostima ima omjer 0-1-8, i jos me nebi cudilo da me malaga ili gent zeznu na ovom trecem listicu sto mi je ostao. malaga je fino krenula :D
 
Član
http://www.wettnetzwerk.com/bonus/bet-at-home-gutschein

evo kako pomocu ove str mozete dobiti 5e u bet-at-home klad,na linku imaju uputstva sta i kako jest na njemackom ali ima google translate! ;)
 
Top