Kladionica

Kladionica

Član
FallenAngel je napisao(la):
Prodje j*ote ja uplati samo 2 km nako da vidim sta ce biti.... :icon_eek: E trebao sam sve para sto imam kihnut :cool:

e je.biga sad. da si znao da ce proci, mogo si kredit dici pa ulozit. fazon je sto se nikad ne zna. koliko je bilo lafo dojava pa ljudi zijane... suti i budi zadovoljan i sa tih 10ak KM sto si dobio ni za sta fakticki ;)
 
emir_89 je napisao(la):
FallenAngel je napisao(la):
Prodje j*ote ja uplati samo 2 km nako da vidim sta ce biti.... :icon_eek: E trebao sam sve para sto imam kihnut :cool:

e je.biga sad. da si znao da ce proci, mogo si kredit dici pa ulozit. fazon je sto se nikad ne zna. koliko je bilo lafo dojava pa ljudi zijane... suti i budi zadovoljan i sa tih 10ak KM sto si dobio ni za sta fakticki ;)

Ma ja sam prezadovoljan :) Nego cicija mogo sam halalit petaka :) Hvala kolegi na dojavi :cool: pozz
 
hehe, od sad pa nadalje javljam, samo nemojte mene kriviti ako bubnete, svako na svoju odgovornost igra:cool:, ja sam digo 240 evrica na ulozenih 40:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Legend
///AMG_MB_4ever je napisao(la):
hehe, od sad pa nadalje javljam, samo nemojte mene kriviti ako bubnete, svako na svoju odgovornost igra:cool:, ja sam digo 240 evrica na ulozenih 40:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

svaka cast, imas jedan + od mene za dojave kad skupis 100 postova;)
ja uplatio 5km ali sam morao dodati jos 2 utakmice
 
jel smijem okaciti link?:icon_confused: evo naziv Dojave za sve Evropske lige i strucni fixevi, samo morate pratiti, sutra ima neka poljska druga liga, ali salje preko inboxa, nas je vec nekoliko poslao mu, pa ako nekom odgovori odma cu okaciti ovde, pa igrajte ako smijete:cool:, da napokon malo i mi zaradjujemo dosta su kladionice na nama zaradjivale;), i kad sam vec tu da popljujem meridian nisu mi hjteli isplatiti zbog toga sto je jedna utakmica prekinuta:icon_mad:, mamicu im, nisu neke pare 70 marki, ali je stvar principa, da oce bankrotirat:icon_mad:
 
hehe, ok, ova prva dojava sto sam dobio je sa fb, ali ove ostale onako i nisu nesto provjerene, ubuduce cu naglasit koja je od koga da znate:cool:
 
Top