king of balkan slike by emirEX

king of balkan slike by emirEX

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mtopic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Jedno pitanje,zasto nisu dosli ovi sto su bili kod gere styler-i,ovaj rcat sa mazdom i jos par dvica itd. jeste li  bili zauzeti ili ste se prepali malo prave konkurencije,hehhee. Cestitam Madzidu jos jednom,napravio je auto i dosao da pokaze iako je znao kakvih ima autica iz srbije,svaka ti cast prijatelju!!! A uostalom  sada slijedi mostar trka pa pokazite motorice ako nemozete u stylingu!!! Hvala

Samire nije OVAJ nego OVA Rcat:icon_biggrin:Ne znam da li je bila ovdje, a vjerujem da bi dosla da jeste, iz Njemacke je koliko se ja sjecam...

Goca, iliti RCat, trenutno nije na teritoriji BiH, a da jeste dosla bi sigurno ... :cool:

da da ;) al zato sam pokupila pokal na njemackoj teritoriji, gdje je kako se zna veoma slaba konkurencija :lol:
 
RCat je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
RedLine je napisao(la):
Jedno pitanje,zasto nisu dosli ovi sto su bili kod gere styler-i,ovaj rcat sa mazdom i jos par dvica itd. jeste li bili zauzeti ili ste se prepali malo prave konkurencije,hehhee. Cestitam Madzidu jos jednom,napravio je auto i dosao da pokaze iako je znao kakvih ima autica iz srbije,svaka ti cast prijatelju!!! A uostalom sada slijedi mostar trka pa pokazite motorice ako nemozete u stylingu!!! Hvala

Samire nije OVAJ nego OVA Rcat:icon_biggrin:Ne znam da li je bila ovdje, a vjerujem da bi dosla da jeste, iz Njemacke je koliko se ja sjecam...

Goca, iliti RCat, trenutno nije na teritoriji BiH, a da jeste dosla bi sigurno ... :cool:

da da ;) al zato sam pokupila pokal na njemackoj teritoriji, gdje je kako se zna veoma slaba konkurencija :lol:

To je narocito za pohvalu kada se tamo pehar pokupi:icon_biggrin:Cestitke i od mene
 
Član
sasad je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hvala na slikama al da ne komentarisem kvalitet

izvini a sta fali slikama?

nemoj me pogresno shvatiti ti uvjek prvi stavis slike ali sliuke su amaterske pa tako da ti ne stavljam ono EKSTRA ti slike bla bla
a ako vec volis fotografiju treba se skolovat za to i ucit malo a to ti vidim nisi. Pa zato kazem srry

Davore, fotografije nisu ni za kakav casopis ni kalendar...bitno je da je ostrina sasvim zadovoljavajuca na svim...ostalo je stvar uredjaja i mogucnosti...a volio bi tebe pustiti da cijeli dan fotografises samo...imao sam ja priliku da to radim...nije uopste lako...emirEX_sa odradio si dobar posao...a kad bude bolji aparat, bice i bolje fotke...cime si fotkao ovo?


samsung s630.
hvala drug na razumijevanju
 
Član
RCat cestitam na peharu i samo naprijed.

@ RedLine

drug ako hoces iskreno po mom ukusu od ovih iz srbije jedino sto mi je licilo na nesto je onaj crni bravo, BMW Z3 i Opel Vectra a ovo ostalo puno plastike.
sto nije doslo vise raje? ne bih ti znao reci. lazy lizard nije u sarajevu trenutno ali dosao bi sigurno da je tu. eto RCat je u njemackoj i tamo je osvojila pehar. neki mozda nisu vidjeli svoju priliku ili su htjeli da bojkotuju sve to. ma ne znam. bilo kako bilo meni je bilo extra.
 
Legend
O stilovima a narocito o ukusima se ne treba raspravljati "puno", jer to je diskusija bez kraja... :lol::lol::lol: al cemu forumi sluze... :D

Cestitke svima na uspjehu... svaka cast...
 
Član
RCat-nisam znao da je u pitanju djevojka,naravno i od mene cestitka za pehar i to u njemackoj gdje je konkurencija uhu,bit ce opet styling nekad pa vas sljedeci put ocekujemo!! Pozzz
 
Početnik
Ovaj Bravo iz Bg monstruozan pravo, bad look fenomenalan..ovim putem javna pohvala od mene za mtopic, po meni je ta astra jedino 100% profesionalno sredjeno auto u Bih, ovo ostalo ne bih da komentarisem..bravo majstore, samo naprijed..
 
Član
svaka cast na slikama... ;)
@RCat, cestitke na osvojenom peharu u svabiji, to se moglo i ocekivati od tebe... ;)
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ovaj Bravo iz Bg monstruozan pravo, bad look fenomenalan..ovim putem javna pohvala od mene za mtopic, po meni je ta astra jedino 100% profesionalno sredjeno auto u Bih, ovo ostalo ne bih da komentarisem..bravo majstore, samo naprijed..

Hvala druze ...
... smo da je to nekako objasniti sudijama ... :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top