Kilometar sat ne radi

Kilometar sat ne radi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav,

Imam golfa 2 i staru verziju kilometar saa na njemu. Prije par dana sam mu odardio specijalu na motoru i posle toga mi kilometar sat ne pokazuje brzinu. Kako mogu da provjerim da možda nije negdje neki prekid ili da je možda otkačena neka žica ? Sumnjam da je sat rikno ili nešto jer je radio dok nije rađen ovaj servis na njemu ? Svaki savjet je dobrodošao.

Hvala
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
provjeri jel sajla ukopcana na mjenjac ili u sat ili treba zamijenit sajlu

Ok provjerit ću, samo ne znam kako da provjerim je li ukopčana u sat. Jel moram skinut svu tablu da dođem do sata ili može nekako lakše ?
 
ma mozes skinut plasitu ispod sata(gdje budu osiguraci) i rukom provjeri jel sajla ukopcana u sat al bolje bi bilo da odes kakvom majstoru pa da on to provjeri jer ako se ne razumijes bolje ne dirat:cool::cool:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
pogrijesio si podforum ... ovo ide u savjete?:icon_question:

OK, možel se prebacit ova tema na taj podforum ili se mora zatvorit ? Novi sam ovdje pa se nisam još uhodo :D

GreenDevil je napisao(la):
ma mozes skinut plasitu ispod sata(gdje budu osiguraci) i rukom provjeri jel sajla ukopcana u sat al bolje bi bilo da odes kakvom majstoru pa da on to provjeri jer ako se ne razumijes bolje ne dirat:cool::cool:

Probat ću vidit mogul šta skontat, nemam šta izgubit i ovako ne radi :D Hvala ti u svakom slučaju na svajetima ;)
 
Početnik
thepenga je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
pogrijesio si podforum ... ovo ide u savjete?:icon_question:

OK, možel se prebacit ova tema na taj podforum ili se mora zatvorit ? Novi sam ovdje pa se nisam još uhodo :D

GreenDevil je napisao(la):
ma mozes skinut plasitu ispod sata(gdje budu osiguraci) i rukom provjeri jel sajla ukopcana u sat al bolje bi bilo da odes kakvom majstoru pa da on to provjeri jer ako se ne razumijes bolje ne dirat:cool::cool:

Probat ću vidit mogul šta skontat, nemam šta izgubit i ovako ne radi :D Hvala ti u svakom slučaju na svajetima ;)



nece se zatvorit nemas frke admini kad vide oni ce prebacit ..a za taj problem sto imas 95 % je sajla u pitanju a moras polako skinit taho i vidit da nije sta se s.j.e.ba.lo .. ma najbolje kakvom majstoru koji nema puno posla da ima vremena oko tog da se vrti za 10-20 marki;)
 
Delegat koji ti je radio motor nije dobro ukopčao sajlu u mjenjač (savjet: gedoru u ruke pa popravljaj poslije majstora kao što večina nas radi):lol::lol::lol::lol:
 
Član
sajla nije ukopcana 99 % sat nije tesko skinuti mislim da imas 3 djeka iza sata jedan od njih je kmh pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top