KAZNE...

KAZNE...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Donrolls je napisao(la):
uhvati me radar neki dan,prekoracenje 33 km/h,kaze drot 100 km,2 kaznena + mjesec dana zabrane!?
meni to nesto previse,haj sve,ali gdje ce mi mjesec dana uzeti vozacku,kaze zali se sudiji,pa vidi sa njim da ti "halali"
je li ko skoro "kukao-plakao" sudijama u vezi radara,mislim da 33 km/h prkoracenja nije bas za oduzimanja vozacke?


da da...

mjesec vozacka, 2 bobe, 100km...

eo meni je ovo stiglo i kad sam se javio rekli su mi ovo kao sto su i tebi "kaze drot 100 km,2 kaznena + mjesec dana zabrane!?"
 
Član
Mene je drot zaustavio prosle godine na jesen u "naseljenom" mjestu (nedodjija nekakva ni zive duse ni rasvjete)..doslovice pravac, okolo ako ima kuca dvije, mrkli mrak.. prekoracenje od nekih 14 kmh.. oce da pise.. nista kaze 2 kaznena boda i ode vozacka bla bla... kad ga nisam udavio kad je reko ode vozacka.. natezi se vako nako..kafa.. kolko cete rekol..kaze ma daj kolko oces.. reko ako bude tako ja cu vam dat 2 km pa popite kafu..kolko ces.. lafo nezgodno mu :D i dam im cvaju :D

Ocemo "cvaju" na grb BiH...

Cvaja je nasa religija :D
 

JD.

Član
taj te htio opaliti po usima, nisi mu trebao nista dati nego mu zaprijetiti da ces ga prijaviti unutrasnjoj kontroli...

prekoracenje 10-20 u naseljenom mjestu - 30 KM

prekoracenje 20-30 u naseljenom mjestu - 50 KM

kakvo oduzimanje vozacke i kakvi bodovi, to samo za preko 30 preko ogranicenja...
 
Početnik
I ja jucer u vogosci prodjoh kroz crveno,i za 2 minute,kod petlje me stigose pod rotaciom,i kaze sto ce ti folije na autu,ne spominju crveno..i zapisa,kazna 40 KM..mora li se platit to? I rece mi da smiju biti zatamnjena samo zadnja bocna, znaci prednja bocna i zadnja sajba ne smiju...pa ko vec hoce da zatamni,bolje sve zatamnit,ista je kazna i za to,a i za samu zadnju sofersajbnu..
 
Član
e jebiga sad,cuj upalili rotaciju i stigli bas tebe i rekli sta ce ti folije hahahahahahahahah oj boze :D vjerovatno su te vidili izdaleka da si prosao kroz crveno,nisu odma uspjeli da te snime ,tj. da te zaustave i naplate ,pa te kasnije sustigli i da ne ispadne da se izvuces naplatili ti barem za nesto :D
 
Član
.Sale je napisao(la):
ofarbajte stakla i nemogu vam onda nista.. samo kazes tvornicki ^^

ma ne možeš ti njima dokazat bez atesta za folije da si tito. Mene neku noć zaustavili i pitaju me dvojica šta ćemo, pisati za folije ili ćeš ih odmah sutra skinuti pa da ti oprostimo? Čuj glupog pitanja... pa normalno da ću ih sutra skinuti. i tako ja u petu pa polako... a folije i dan danas na staklima.:cool:
 

JD.

Član
Astra je napisao(la):
e jebiga sad,cuj upalili rotaciju i stigli bas tebe i rekli sta ce ti folije hahahahahahahahah oj boze :D vjerovatno su te vidili izdaleka da si prosao kroz crveno,nisu odma uspjeli da te snime ,tj. da te zaustave i naplate ,pa te kasnije sustigli i da ne ispadne da se izvuces naplatili ti barem za nesto :D

i mene su tako 2 puta "zaganjali" :D

a nisam nikakav prekrsaj napravio... sta ces besposleni...
 
Početnik
reko sam i ja da cu ih skinuti,al nista,samo pisat,i to samo zbog zadnje sofersajbne,a jarana mi prije 2 mjeseca zapisali zbog bocnih,a rekli mu da smije ostavit zadnju sajbu..Pito sam i za atest,kaze da ne vrijedi vise ni to,samo ako su original sa nekakvim ugraviranim siframa na staklu..
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
.Sale je napisao(la):
ofarbajte stakla i nemogu vam onda nista.. samo kazes tvornicki ^^

ma ne možeš ti njima dokazat bez atesta za folije da si tito. Mene neku noć zaustavili i pitaju me dvojica šta ćemo, pisati za folije ili ćeš ih odmah sutra skinuti pa da ti oprostimo? Čuj glupog pitanja... pa normalno da ću ih sutra skinuti. i tako ja u petu pa polako... a folije i dan danas na staklima.:cool:

Lahko je u kaknju,samo onaj Musić zajebava,niko više,a ima svak nekog rođaka u policiji..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top