Kasko osiguranje

Kasko osiguranje

Član
Pozdrav,

Udario sam auto :( . Trazeci upaljac, auto mi je krenulo jer konjina nisam primjetio da je u leru i spustena rucna i nasukao sam se na ivicnjak i poderao prednju stranu (masku) i pod koji cuva motor sam iskrivcio. Sad me zanima da li ja imam pravo na kasko.... Da li ja mogu otici u osiguranje i ispircati istinu da sam ja kriv zbog nesrece. imam potpuno kasko ... da li ce mi dozvoliti da naplatim nastalu stetu ili da ipak nesto lazem i muljam....
 
Član
Treba ti samo nagodan policajac da ti napravi zapisnik, normalno, nemoj ga zvati kad budes pijanxD Kod mene je audi kasko i ta sitna ostecenja tako naplatim uvijek, cak i kad odem u svoje osiguranje i kazem kako je, oni opet traze da policija napravi zapisnik. I racunaj iduce godine skuplje osiguranje ;)
 
Član
ljudino kaži da si išao na put i da je bio neki kamen bla bla šta već, u biti sačekaj kad ti bude pri kraju i otiđi sa tom pričom, oni će ti prosuti priču sa policijom, ugl ti to možeš naplatiti i bez zapisnika, nebitno bio ti uzrok ili ne, reci zvao policiju i on rekli netreba zapisnike za policju bla bla, sve zavisi od auto kuće...
 
Član
cuvaj kasko za vecu stetu, a pred kraj kaska to prijavi i naplati... nece ti bit veci iduci ako prijavis jednu stetu nego samo dvije i vise
 
Član
Da li kod aktiviranja naplate kasko osiguranja, raste osnovna polica osiguranja kod iduće registracije ili samo kasko osiguranje?
 
Član
to su odvojena osiguranja tako da ne, btw kasko ti nemože rasti samo nećeš sl god dobiti popust zato što nisi koristio ako na to misliš a taj popzust nije velik recimo u odnosu na štetu.
 
Top