Kalkulator troškova registracija PMV-a

Kalkulator troškova registracija PMV-a

Početnik
kavaz je napisao(la):
hajd kad vec raspravljate, u koje osiguranje otici za registraciju, koje dodje kao najbolje :icon_confused:

Poslusja me nemoj ici tamo gdje je najeftinije jer nedaj Boze da dodje do nekakvog udesa i sl.Idi tamo gdje si siguran da ces u slucaju neceg i naplatiti to zasto ih placas.Tako da po meni je bolje platiti 30-40km vise a imati sigurnu naplatu nego ganjati najeftinije a da je naplata i sl u pitanju
 
Član
ma brate ne valja ni jedno... sve su to ista g*vna, al moras negdje se registrovati... sta god da ti se desi, nece ti tvoje osiguranje isplatit vec ce te poslat od osiguranja drugog ucesnika da naplatis kad je u pitanju sudar... rijetko koje da ce ti isplatit pa se oni uzet ganjat oko toga (znam da je triglav to radio tako). ja sam trenutno registrovan u BSO... prosle godine kad sam kupio auto, oni su nekako najpovoljniji bli i prije svega ljubazni (u odnosu kakvih sam sve dozivio) :D evo danas sam bas opet bio u osiguranju da vidim za ovu godinu koliko ce me kostati i totalno ljubazno me primili i iste sekunde mi odgovorili...
 
Član
ma sad sam gledao na ovom gore nekom, koje god osiguranje pogledam ista cijena pise, tako da ne znam
do sad euroherc bio, al oni su mi se zgadili od prosle godine, tako da bi sad negdje drugo pa pitam cisto za iskustva ..

a nadam se da nece biti potrebe da naplacujem bilo sta :icon_biggrin:;)
 
Početnik
TuLe je napisao(la):
ma brate ne valja ni jedno... sve su to ista g*vna, al moras negdje se registrovati... sta god da ti se desi, nece ti tvoje osiguranje isplatit vec ce te poslat od osiguranja drugog ucesnika da naplatis kad je u pitanju sudar... rijetko koje da ce ti isplatit pa se oni uzet ganjat oko toga (znam da je triglav to radio tako). ja sam trenutno registrovan u BSO... prosle godine kad sam kupio auto, oni su nekako najpovoljniji bli i prije svega ljubazni (u odnosu kakvih sam sve dozivio) :D evo danas sam bas opet bio u osiguranju da vidim za ovu godinu koliko ce me kostati i totalno ljubazno me primili i iste sekunde mi odgovorili...

Ma znam da su svi isti al eto kazem barem koliko toliko da smo sigurni.

kavaz je napisao(la):
ma sad sam gledao na ovom gore nekom, koje god osiguranje pogledam ista cijena pise, tako da ne znam
do sad euroherc bio, al oni su mi se zgadili od prosle godine, tako da bi sad negdje drugo pa pitam cisto za iskustva ..

a nadam se da nece biti potrebe da naplacujem bilo sta :icon_biggrin:;)

Svi se nadamo ;)
Ja a i roditelji dosad uvijek predobro iskustvo sa eurohercom jer smo osiguravali firmina vozila kod njih a i porodicna.Takodje velika preporuka za BSO osiguranje.Kod njih pasat bio osiguran i stvarno nikad nikakav problem ili sl,ljubazni i sve.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
ma brate ne valja ni jedno... sve su to ista g*vna, al moras negdje se registrovati... sta god da ti se desi, nece ti tvoje osiguranje isplatit vec ce te poslat od osiguranja drugog ucesnika da naplatis kad je u pitanju sudar... rijetko koje da ce ti isplatit pa se oni uzet ganjat oko toga (znam da je triglav to radio tako). ja sam trenutno registrovan u BSO... prosle godine kad sam kupio auto, oni su nekako najpovoljniji bli i prije svega ljubazni (u odnosu kakvih sam sve dozivio) :D evo danas sam bas opet bio u osiguranju da vidim za ovu godinu koliko ce me kostati i totalno ljubazno me primili i iste sekunde mi odgovorili...

Svi se nadamo ;)
Ja a i roditelji dosad uvijek predobro iskustvo sa eurohercom jer smo osiguravali firmina vozila kod njih a i porodicna.Takodje velika preporuka za BSO osiguranje.Kod njih pasat bio osiguran i stvarno nikad nikakav problem ili sl,ljubazni i sve.

ma jasno mi je druze... a glavni razlog zasto sam se odlucio za BSO, jeste sto su u neam pojma nekoj saradnji s inter autom (imaju u interautu svoju filijalu) tako da mi je sve na jednom mjestu... i ako ne daj boze mi bude sta, da su odma tu pri ruci :lol:
 
Član
hehe e taman, ionako trebam do interauta da nesto pogledam, pa cu i ja tamo :D
nego jel u interautu ovdje na brcanskoj ili dole kod merc. ?
 
Član
kavaz je napisao(la):
hehe e taman, ionako trebam do interauta da nesto pogledam, pa cu i ja tamo :D
nego jel u interautu ovdje na brcanskoj ili dole kod merc. ?

kod merkatora, na drugom spratu su, al pitas one dole i oni ce te uputiti tacno... ADENDA il tako nekako im pise na vratima :lol:
 
Član
U svakoj osiguravajućoj kući bi trebala biti ista cijena osiguranja, na vama je samo da odaberete gdje ćete registrovati vozilo.. Eventualno ako neko daje na rate to je jedina prednost
 
Član
technoGeek je napisao(la):
U ostalim kantonima su vjerovatno jeftinije neke stavke, kao recimo tehnicki pregled i ostalo ;)

Ne znam trebam li svakom pojedinacno pisati,ali eto. Razlicito je u svakom kantonu.. Tehnicki je isti, ali Porez i te stvari su drugacije. U Gorazdu nema poreza na Starost vozila, dok u Sarajevu to ima, npr i tako slicne stvari. Ovdje ima na ccm, preko 2000 ccm porez i slicno...
 
Član
Razlika je i između RS i Federacije. Sjećam se da mi je kolega dok je imao Fabiu a ja 206, on plaćao i 100 km više u Sarajevu, isti motor po kw i kubikaži, njegov godinu mlađi.
 
Top