Kako ubrzati skidanje torenta?

Kako ubrzati skidanje torenta?

Poz narode , zanima me postoji li nacin da se ubrza skidanje sa torenta , neki program ili finta bilo sta :icon_question:
 
Član
uzmes brzi net :cool:

preko torrent klijenta ne znam da li moze, uglavnom gledas sto vise seedsa i sto manje peersa da bude na torrentu i download je brzi ;)
 
Član
Pa ak nadjes neopterecen torrent sa dosta onih kojih salju, onda ne vidim sta ce ti ista brze.

Meni vecinom skida koliko mi je limit ADSL-a :icon_biggrin:
 
Član
Kako mi je net 2mb/s brzina torenta mi je uglavnom oko 230kb/s :) tako da skidanje filma traje plafon 1h
 
Član
Nama adsl krade po 50 - 60 KB/s, nece preko 195 al i to je dovoljno da se skine nesto a da se ne nacekas
 
Bgm meni ode i na 250 kb/s kada je torreent dobar, i varira stalno od 200 do 250, a svakako su u ugovoru naveli za svaki paket "brzine DO", tako da im ne mozes nista :D
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Nama adsl krade po 50 - 60 KB/s, nece preko 195 al i to je dovoljno da se skine nesto a da se ne nacekas

nije tacno, kod mene je 4 Mbps brzina a na torrentu ide do 490 KB po sekundi sto je za 50 KB vise od limita
 
Član
uglavnom gledas sto vise seedsa i sto manje peersa da bude na torrentu i download je brzi

Uz pretpostavku da si ispostovao ovo gore sto netko ranije napisa, tj. da je "zdrav" torent brzina ce ti biti max. koliko to tvoj interner provider dozvoljava, znaci nema tu vise ubrzavanja ne znam sta sve da instaliras i radis, jar ako nesto moze propustiti 2Mb nema sanse da ti to napravis softwerski da to sada propusta 3 ili vise Mb. Nekada dok su 56k (a i slabiji) modemi bili akutuelni postojali su tzv. download acceleratori koji fola fajl podjele na vise dijelova pa to brze ide. Naravno da to nije bila istina jer je fizicki to nemoguce izvesti vec ti kada saberes sve te brzine od tih malih fajlova opet dobjes brzinu koja i jeste tvoja max. propusnost tj. +/- 10%. jbg nadam se da nisam previse zakomplikovo :D
 
evo ti stranica s brzim torentima Partis.si slovenacka stranica samo moras biti na njihovoj stranici dok skidas fajlove
a usput moras se i reg. koristi uvijek full speed od neta ako ne budes logan a skidas od njih
pusis bananu za dva dana garant
pozzzzzzzzz ;)
 
Član
privatne trackere koristiite
a ovim sto pisu da im ide vise od limita nema sansi ;)
imas brzinu do 4mbps ili 4 megabita po sekundi
sto ti je 488.3 kb/s ili kilobajta po sekundi

kad hoces da skidas full speed najbolje ti je upload limit ostaviti na 20 30% od max brzine uploada,a download pustiti da ide i to je to.ako upload stavis 1kb/sec na nekim trackerima ti nece ici max brzinom download jer ti trackeri prepoznaju ta ogranicavanja pa ces tesko skidati brze od par kb/sec.
demonoid.me jako dobar tracker,samo moras paziti na ratio.
 
Top