kako otkljucati auto da nebusim bravu ???

kako otkljucati auto da nebusim bravu ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ella-90 je napisao(la):
hmmm nije losa ideja all kako da rastavim vrata od karoserije kad ima onih izolacijskih guma,onih vragova sastrana svukuda....

kad sam cetvorku otvorio mozes vala i punto. probaj
 
Član
Ma taj bravar koji je zna samo probusiti i nije neki strucnjak. Moze se to otvoriti i bez toga kome se da malo potruditi...

Ne znam jel moze na Puntu, al na starim autima je moglo, tanki neki metal - kao linijar, uguras izmedju stakla u vrata i tim ih otkljucas.

Al to moze neko ko vec zna gdje otprilike stoji ta bravica, nisam siguran da je na istom mjestu na svim autima.
 
Član
Evo, jeste razdvoji se gornji dio vrata od stoka sa desne strane, znaci strane do zadnjih vrata i onda se provuce zica ili lim. Odvajanje bi bilo najbolje sa vazdusnim jastukom, ali moze i na gore pomenuti nacin, krpa i safarciger.

Evo slika da malo pomogne ako vec nije rijesen problem.

6c6dbacb697c932006395cc9a9096bfa25755.jpg
 
probaj ako ti je zadnje staklo leptir,skines onu gumu,ispod se nalazi inbus,otvoris i nadjes nekog sitnog da se proturi kroz taj prozor :icon_smile:
 
Član
evo razgovarala sam sa jos jednom isto busi...

pokusala vrata otvoriti nema sanse jer kad se zatvaraju ima kao polukrug pogledajte na slikama tamo nije ko u ostali auta....

NELLE_g NALAZIM SE U SANSKOM Mostu

ev probala sam 100 komada kljuceva nepase niejdan....
 
Član
otvorila sam zdanji prozor al sta sad nemogu nidoceg doci kad je prozor onaj mali sa strane sto se otvara...
 
ella-90 je napisao(la):
otvorila sam zdanji prozor al sta sad nemogu nidoceg doci kad je prozor onaj mali sa strane sto se otvara...

sad ga rastegni koliko ti keder dozvoljava i nadji malo dijete nek uleti u auto :cool:
 
Član
uuu otvorila sam provukla zicu kroz zadnji prozor.. napravila na njoj kuku i zavukla do rucice kraj prednjeg sica za otvaranje gepeka... zakacila je i povukla i otvorio se gepek.....

hvala vam ljudi na savjetimaaa..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top