Kako naplatiti osiguranje za stakla???

Kako naplatiti osiguranje za stakla???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
darko13 je napisao(la):
Pa šta ti piše u polisi osiguranja ili bar kad si plaćao jesu li ti objasnili u kojim slučajevima isplaćuju štetu????Mislim da jedino ako namjerno sam napraviš štetu tad se ne isplaćuje naknada štete a u ostalim slučajevima bi trebala nazovi pa pitaj reci šta da radim pukla mi je šajba da li trebam zvati policiju ili da odmah kod vas dođem...
nebi bila losa ideja da nazovem telefonom osiguranje i onako anonimno se informisem:icon_rolleyes:
 
Član
Ma sta ces zvati anonimno, odes lijepo i kazes osigurao sam dodatno i stakla i dosao jedno jutro i vidim napuklo i budes malo stroziji i isplatice ti, kazes lafo necu ja vise nego koliko kosta sajba. Reci sada ide zima , hladnoca u autu toplo, puci ce mi skrozz...I nemaju osnova da ti ne isplate, jednostvano moraju, duzni su to po ugovoru ;) No sikiriki ;)
 
Član
Vidi ovako, kazes nekom policajcu nek ti napise sluzbenu zabiljesku, kao od nekog auta ti je frcnuo kamen i razbio sajbu... onda to odneses u osiguranje i dalje ce ti reci sta da radis..Oni ce da pribave ponude, i reci ce ti gdje ces da zamjenis... Znam to, provjereno ;)
 
ma nemas se sta bojati, otidji do njih i reci sta je bilo. pa ce ti oni reci proceduru. ako je kasko, moraju ti isplatit stetu, kako god ;)
 
Član
blindery je napisao(la):
Vidi ovako, kazes nekom policajcu nek ti napise sluzbenu zabiljesku, kao od nekog auta ti je frcnuo kamen i razbio sajbu... onda to odneses u osiguranje i dalje ce ti reci sta da radis..Oni ce da pribave ponude, i reci ce ti gdje ces da zamjenis... Znam to, provjereno ;)

to mi zvuci realno, jeli znas da je to neko tako i uradio?
 
Član
ITALY je napisao(la):
blindery je napisao(la):
Vidi ovako, kazes nekom policajcu nek ti napise sluzbenu zabiljesku, kao od nekog auta ti je frcnuo kamen i razbio sajbu... onda to odneses u osiguranje i dalje ce ti reci sta da radis..Oni ce da pribave ponude, i reci ce ti gdje ces da zamjenis... Znam to, provjereno ;)

to mi zvuci realno, jeli znas da je to neko tako i uradio?

Da, znam dosta ljudi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top