kako mogu tun golf 2 1.6 TDI sve nacine koji su moguci?

kako mogu tun golf 2 1.6 TDI sve nacine koji su moguci?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav ako iko zna kako se moze tune golf 2 1.6 tdi neka se javi furku sa filterom znam vec tako da nije potrebna ali ostale nezz pa unaprijed hvala....:)
 
Početnik
prvo, nije ti to tdi motor, nego 1.6TD+i, znaci turbo dizela od 59kW sa intercoolerom, isti ko kod mene u golfu
drugo, vidim da si i ti cuo price po mahali kako filteri i auspusi daju nekakve konje vrane, pusti to..
trece, liga je tunirao takav motor i na kraju ubacio od golfa 4 TDI motor u dvicu..ha ja, sta vise hoces od tog motora, 80 konja, dosta, brate..

mozes radit specijalu, al puno to kosta, a malo dobijes..odvrni bosch pumpu ako ti dim ne smeta i moze fino da ide, jes da pusi, al jbg...intercooler ako ti je originalni stavi durgi kakav, protocniji, naprijed iza maske, ispred velikog hladnjaka, nek bolje hladi, odmah bolje i ide na vecim obrtajima, al svejedno ne ocekuj mnogo..

pozdravw ;)
 
Član
sve i da misliš nešto ozbiljnije raditi izaći će te jeftinije da ugradiš drugi motor.. ako te zanima brzina...
a to sa filterom :( , to je samo jedna od mnogih mitskih priča...
 
Početnik
uh jos je kod tebe motor od 44kW, pog te vidio, nije ti to ni tupav turbo dizel, kakav intercooler...a jos manje tdi
eh na taj motor stavi bosch pumpu od turbo dizela sa 59kW, dizne takodjer, i turbinu sa vodenim hladjenjem, intercooler i eto ga..dobijes blizu 20 konja..al ti nije to nikakav tuning, daleko od toga..
 
Oggy je napisao(la):
uh jos je kod tebe motor od 44kW, pog te vidio, nije ti to ni tupav turbo dizel, kakav intercooler...a jos manje tdi
eh na taj motor stavi bosch pumpu od turbo dizela sa 59kW, dizne takodjer, i turbinu sa vodenim hladjenjem, intercooler i eto ga..dobijes blizu 20 konja..al ti nije to nikakav tuning, daleko od toga..

Jest 60 kw sj*o sam se tamo na prestavi a drugo motor je ko nov otac ga u mene voza cjelo vrijeme covjek nezz brze od 80 km/h stoga da je motor ocuvan ko nov i 3 ovaj golf je zadnja serija isto imenog 6.1992 g. eh sad ako ima posle ove generacije nezz za to
 
Oggy je napisao(la):
ako je 59kW, eno ti gore odgovora...

A de mi reci posto vidim da si upoznat sa terenom jel imam kakve korisiti kad se auspuf nabaci na golfa cuo sam neke price kaze gdje ces na diezela stavljati supuf sportski a mogu ti reci i turbina se ljepo cuje...sad ovako a nezz sa tim aupuhom.....
 
Početnik
ma prijatelju ako ti imas FINANCIJA..sve se mozee

a potrudi se jaca pumpa,dizne veci turbo,intercooler,pa dalje specijale i te zaj*ancije....ali opet ti se to nece puno odraziti na snagu

za taj novac uzmi se novi motor,ako vec mora bit CADJAS neki 1.9 tdi i neke male preradice i tu je to negdje
budi mi pozdravljen ;)
 
Član
Neces puno dobiti sa vecim IC-om.. a turbo rupa ce biti ogromna! Na tom motoru bez dizanja pritiska turba nema fajde ista raditi. A taj ICkoji imas (origigi nadam se) je vise nego dovoljan za taj motor. Samo ga izlozi negdje naprijed i to je to. Znaci, vise goriva, pritiska turba pa tek onda veci IC i to je to.. Ili ako vec hoces iz onda stavi FMIC sa dizela Focus ili nekog Saab-a, bar te stavljaju na TDi motore u mk3 i sl....
 
Početnik
Golf_2_1.6_tdI je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ako je 59kW, eno ti gore odgovora...

A de mi reci posto vidim da si upoznat sa terenom jel imam kakve korisiti kad se auspuf nabaci na golfa cuo sam neke price kaze gdje ces na diezela stavljati supuf sportski a mogu ti reci i turbina se ljepo cuje...sad ovako a nezz sa tim aupuhom.....

stavljao sam ja remus zadnji lonac, nista ne dobijes osim sto imas dobar zvuk i osjecaj da ides brze :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top