Kadett C16SE

Kadett C16SE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
jesi probo kako ide sa 74kw,,:icon_biggrin:

Ide tacno ljepi za siceve,nisam se nado da vako moze ici
:123:

edo_benz je napisao(la):
hajd ba doce nesto drugo,a shurda ide to ko ludo :icon_biggrin:

Ma doce samo polako,ide bgm ako budete dolazili dacu da isprobate
:lol: :lol:
 
Član
RE: moj kadett

Japi je napisao(la):
shurda je napisao(la):
jesi probo kako ide sa 74kw,,:icon_biggrin:

Ide tacno ljepi za siceve,nisam se nado da vako moze ici
:123:

edo_benz je napisao(la):
hajd ba doce nesto drugo,a shurda ide to ko ludo :icon_biggrin:

Ma doce samo polako,ide bgm ako budete dolazili dacu da isprobate
:lol: :lol:



heheehhe ovakve poduhvate volim vidjeti,;);)a ne ofarbo ja farove pa stavi 10 slika,,ko edo_benz:lol::lol: salim se:lol:
 
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
Japi je napisao(la):
shurda je napisao(la):
jesi probo kako ide sa 74kw,,:icon_biggrin:

Ide tacno ljepi za siceve,nisam se nado da vako moze ici
:123:

edo_benz je napisao(la):
hajd ba doce nesto drugo,a shurda ide to ko ludo :icon_biggrin:

Ma doce samo polako,ide bgm ako budete dolazili dacu da isprobate
:lol: :lol:



heheehhe ovakve poduhvate volim vidjeti,;);)a ne ofarbo ja farove pa stavi 10 slika,,ko edo_benz:lol::lol: salim se:lol:



Hvala za pohvale ;) , :lol: :lol: hehe :lol: farovi su mu extra ako dodje farba ce i moje pa cu i ja staviti slike :lol:
 
Član
RE: moj kadett

:lol: :lol: vazno je da se vidi sta sam radio,ofarbao sam i klijesta i dobose haha,al eto nisam postavio :D (aj shurda vidjeces za ovo :D)
 
Član
RE: moj kadett

edo_benz je napisao(la):
:lol: :lol: vazno je da se vidi sta sam radio,ofarbao sam i klijesta i dobose haha,al eto nisam postavio :D (aj shurda vidjeces za ovo :D)

svaka cast za trud,,ali motor moras pod hitno ubacivat;),ugledaj se na ovog naseg klubskog kolegu:lol:
 
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
:lol: :lol: vazno je da se vidi sta sam radio,ofarbao sam i klijesta i dobose haha,al eto nisam postavio :D (aj shurda vidjeces za ovo :D)

svaka cast za trud,,ali motor moras pod hitno ubacivat;),ugledaj se na ovog naseg klubskog kolegu:lol:

:lol: treba ubciti,mislim da je napisao u temi da planira ubaciti,hvala opet shurda ;)
 
Član
RE: moj kadett

Japi je napisao(la):
shurda je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
:lol: :lol: vazno je da se vidi sta sam radio,ofarbao sam i klijesta i dobose haha,al eto nisam postavio :D (aj shurda vidjeces za ovo :D)

svaka cast za trud,,ali motor moras pod hitno ubacivat;),ugledaj se na ovog naseg klubskog kolegu:lol:

:lol: treba ubciti,mislim da je napisao u temi da planira ubaciti,hvala opet shurda ;)

znam da je govorio da ce ubacivat,,volio bi da ima na forumu jos GSI-eva od ovih aktivnih clanova ali sta je tu je;)
 
Član
RE: moj kadett

motor i sto nebi moram,ovome sam gotov stau u kraj gotov je otisao u vjecna lovista :lol:
 
Član
RE: moj kadett

shurda je napisao(la):
Japi je napisao(la):
shurda je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
:lol: :lol: vazno je da se vidi sta sam radio,ofarbao sam i klijesta i dobose haha,al eto nisam postavio :D (aj shurda vidjeces za ovo :D)

svaka cast za trud,,ali motor moras pod hitno ubacivat;),ugledaj se na ovog naseg klubskog kolegu:lol:

:lol: treba ubciti,mislim da je napisao u temi da planira ubaciti,hvala opet shurda ;)

znam da je govorio da ce ubacivat,,volio bi da ima na forumu jos GSI-eva od ovih aktivnih clanova ali sta je tu je;)
mislio sam ja ubacivati GSI bio naso astru f 2.0 1.6v 110kw ali previse para ona bila 1000km,carina i porez motora 750km,zajeb malo veci..


edo_benz je napisao(la):
motor i sto nebi moram,ovome sam gotov stau u kraj gotov je otisao u vjecna lovista :lol:

hoces ti njemu dusu cupati :lol: :lol:

armaGSI je napisao(la):
samo naprijed do sada je odlicno unutrasnjos je za 10 :icon_smile:

hvala ;)
 
Član
RE: moj kadett

Zahvaljujem se prijatelju (clanu _nerko_ ) malo se poigro u ps

mozda bi slika bila bolja da je opran :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top