Kadett 2.0 GSI 16V

Kadett 2.0 GSI 16V

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

Joj kadrija ti je vrh.Malo je danas tako ocuvanih GSI 16v legendarnih jurilica ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

GTI FAN je napisao(la):
Joj kadrija ti je vrh.Malo je danas tako ocuvanih GSI 16v legendarnih jurilica ;)

hvala druze,,ovaj je ocuvan sto se tice limarije,,samo jos da sredim dihtung na karteru pusta mi malo,ali sve se da sredit;)

sub3r je napisao(la):

hehehe thx ;)

B.M - Floyd je napisao(la):
Ima malo utezanja oko unutrasnjosti,ali sve u svemu,prava jurilica,svaka cast,cuvaj ga :cool:

ima ima utezanja..zahvaljujem:cool:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Joj kadrija ti je vrh.Malo je danas tako ocuvanih GSI 16v legendarnih jurilica ;)

hvala druze,,ovaj je ocuvan sto se tice limarije,,samo jos da sredim dihtung na karteru pusta mi malo,ali sve se da sredit;)

sub3r je napisao(la):

hehehe thx ;)



Izuzetno ih cijenim,posebno jer dobro znam kako to cudo ide ko nevrijeme,jos u tako dobrom stanju ;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Joj kadrija ti je vrh.Malo je danas tako ocuvanih GSI 16v legendarnih jurilica ;)

hvala druze,,ovaj je ocuvan sto se tice limarije,,samo jos da sredim dihtung na karteru pusta mi malo,ali sve se da sredit;)

sub3r je napisao(la):

hehehe thx ;)



Izuzetno ih cijenim,posebno jer dobro znam kako to cudo ide ko nevrijeme,jos u tako dobrom stanju ;)





hehehe pregledao sam klipova dosta dosta oko ovog kadje 16v,,i posto sam vec imao 2 kadeta,,rekao sam mora nekad bit jedan i u mom vlasnistvu;)
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
hehehe pregledao sam klipova dosta dosta oko ovog kadje 16v,,i posto sam vec imao 2 kadeta,,rekao sam mora nekad bit jedan i u mom vlasnistvu;)
;) Nedavno vozim prijateljeva(ovo mu je drugi 2.0 16v),nas troica u autu i 195 na satu nabi uz prilicnu uzbrdicu ko s nokta.Jednako tegli i uzbdo i na pravcu ebo mater svoju,samo puni,lijepi fino za sic :) .Cudo od auta.
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

lord turbo je napisao(la):
kadett mi je uvik bia jeben auto,jurilica ;) cuvaj to

nadam se da cu ga ocuvat,ako neudarim gdje,,otima se iz volana previse;);)

GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
hehehe pregledao sam klipova dosta dosta oko ovog kadje 16v,,i posto sam vec imao 2 kadeta,,rekao sam mora nekad bit jedan i u mom vlasnistvu;)
;) Nedavno vozim prijateljeva(ovo mu je drugi 2.0 16v),nas troica u autu i 195 na satu nabi uz prilicnu uzbrdicu ko s nokta.Jednako tegli i uzbdo i na pravcu ebo mater svoju,samo puni,lijepi fino za sic :) .Cudo od auta.

ja ja druze,,a niko nece kadeta kazu truhlo,hrdjo,korozija a kadet se rasipa sa snagom:lol::lol::lol:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar, samo enterijer utegni, tu te najvise posla ceka, koliko se
moze primjetiti sa slika ;)

jest upravu si,,sjedista moram presvuci ponovo,,ovo ostalo unutra samo sitnice jos ostale:cool:
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

shurda je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):

hehe hvala druze,,al bolji ce biti tvoj kadjo kad upasujes motor sa chipom i lexom ,,ako sam dobro pratio u temi;);):icon_biggrin:

hehehe chip je vec u njemu a lex dolazi za mjesec ili dva ce da bude sve kompletirano ako bude islo prema planu ,,,,a nekad mozda se i sretnemo______
 
Član
RE: Kadet GSI16v konacno

uco_opc je napisao(la):
shurda je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):

hehe hvala druze,,al bolji ce biti tvoj kadjo kad upasujes motor sa chipom i lexom ,,ako sam dobro pratio u temi;);):icon_biggrin:

hehehe chip je vec u njemu a lex dolazi za mjesec ili dva ce da bude sve kompletirano ako bude islo prema planu ,,,,a nekad mozda se i sretnemo______

znaci to je nekih 170 ks,,uhhh to ima da dere asvalt:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top