Kad vracate ljetni setup?

Kad vracate ljetni setup?

Član
Ja sam mislio 15.3, nadam se da ce se proljepsat ovo vrijeme.. Ima li ko kakve meteoroloske informacije :D kakvi su vasi planovi?
 
Član
Ja cu kad ne bude vise najava snijega :D

Ne zurim mnogo ni sa tim, jer ljetne gume kad su hladne ionako nista ne drze, auto klize ko u prici.
 
Član
ja vec vratio ljetne gume na astru:lol:
jucer htio vratit zimske (na felgama su mi),kad ono kino od cepova na pragu smrzlo
nisam mogao ubacit dizalicu a pokasno bilo,zatvoreni vulkanizeri:lol:
eno napadao snijeg po njoj,nije u pogonu ovih dana:lol:
 
Ja stalno vozim na ljetnom setup-u:D, a koliko znam zakon kaze da je zimska oprema obavezna do 15.3. eh sad sve zavisi kako ce biti vrijeme. Pratim prognozu vecinom su iste najave pa evo pogledaj http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=ISE&code=14654
 
Član
olensoner je napisao(la):
Ja stalno vozim na ljetnom setup-u:D, a koliko znam zakon kaze da je zimska oprema obavezna do 15.3. eh sad sve zavisi kako ce biti vrijeme. Pratim prognozu vecinom su iste najave pa evo pogledaj http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&param=ISE&code=14654

druze zajebo si se za mjesec :D
obavezna je do 15.4...
tad cu ja da nabacim :) navece u 12:01 :D
 

IGY

Član
kako funky rece
astra ne vidim neki bitan razlog da bas 15 marta ih vratis, kako ti rekoh ja cu ili 15 aprili ili iza, radije cu vozati auto duze na zimuljama i biti siguran nego staviti alu felge zakucati auto u pod, i sta nek padne cm snijega mogu plakati :D
 
ja cu da vratim ljetni setup cim osvane 15.4 ako budem do tad ziv :D

a zimske sam stavio mjesec ranije ovaj put kisa ucestalo padala a auto mi islo ko sanjke kad kocim :lol:
 

IGY

Član
Astra je napisao(la):
jbg igy pozelio sam felge :D

svi smo mi pozelili, ali ja vise zelim sacuvati auto nego staviti ranije felge, pa ce da me murija kara, jer mi nisu sare preko 4mm, nedao Bog da negdje proklizem itd

a najdrazi su mi ovi sto su vec vratili ljetne gume u Sarajevu, planinskom gradu gdfje snijeg zna pasti i u maju :lol::lol::lol:
 
Top