K: za audi A4 B5

K: za audi A4 B5

Član
Kupujem džekove za a4 b5 od redizajna sa providnim farovima, na svakom faru je po jedan džak sa 6 ulaza...Uzeo sam farove od fl-a ali ne pašu moji strai džekovi...
 
Član
Bump!!! Ako neko ima u blizini ovakvog audija u djelovima može se dogovoriti i zarada za pronalazača...Ps sad mi trebaju i konektori za žmigavce i brisače što ideu na ručice brisača i žmigavaca isto sa fl-a mislim čak i od 98 da paše
 
Član
darko13 je napisao(la):
Ta opcija bi došla samo u bozir kod neke ponude koja se ne odbija :D

Haha pa bolan nisu farovi od Veyrona :) ako hoces mozemo se mijenjati dat cu ti ja svoje ti meni daj te, meni se bas nesto svidjaju ti farovi od redizajna :), kod mene su orginalni dzekovi na njima, imas slike tamo negdje nadji :).
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Ta opcija bi došla samo u bozir kod neke ponude koja se ne odbija :D

Haha pa bolan nisu farovi od Veyrona :) ako hoces mozemo se mijenjati dat cu ti ja svoje ti meni daj te, meni se bas nesto svidjaju ti farovi od redizajna :), kod mene su orginalni dzekovi na njima, imas slike tamo negdje nadji :).

Ako sam dobro vidio ovo su dvodjleni koji izgledaju kao u redizajna??? To je bolan šala predugo sam ih tražio da bih prodavao... ;) Ako naletiš negdje na redizajn u djelovima javi dogovorićemo se za proviziju :lol: Obišao sam sve otpade ovde u mojoj oklini ni jednog nema samo par straijih linija....
 
Član
Jesu farovi i zmigavci su FK Automotive angel eyes. Ajde dobro potrazit cu ti ja po ovom otpadima kod nas ako sto nadjem javim ti ;-).
 
Top