K: VR6 motor

K: VR6 motor

Član
Kupujem 2.8 VR6 motor bez mjenjaca, instalacije i agregata, moze i samo blok sa klipovima i radilicom..
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Kupujem 2.8 VR6 motor bez mjenjaca, instalacije i agregata, moze i samo blok sa klipovima i radilicom..

Eno ga na otpadu prema kiseljaku odmah ispod onih krivina. Jucer ja bio ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Kupujem 2.8 VR6 motor bez mjenjaca, instalacije i agregata, moze i samo blok sa klipovima i radilicom..

Eno ga na otpadu prema kiseljaku odmah ispod onih krivina. Jucer ja bio ;)

Oni su mi prosle godine trazili za klizac lanca 100km da bi taj isti nov u asi kupio za 33km.. Odoh pokusati mozda su se sta popravili.. Hvala ;)
 
Član
mirzamiki je napisao(la):
JE li jos uvjek stoji onaj crni Vento?

E crnog venta nisam upratio...

edo_16v je napisao(la):
Oni su mi prosle godine trazili za klizac lanca 100km da bi taj isti nov u asi kupio za 33km.. Odoh pokusati mozda su se sta popravili.. Hvala ;)

Ovaj VR je kompletan al vjerovatno se mozes sta dogovorit sa njima, da ne kupujes sve
 
Član
edo_16v je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Kupujem 2.8 VR6 motor bez mjenjaca, instalacije i agregata, moze i samo blok sa klipovima i radilicom..

Eno ga na otpadu prema kiseljaku odmah ispod onih krivina. Jucer ja bio ;)

Oni su mi prosle godine trazili za klizac lanca 100km da bi taj isti nov u asi kupio za 33km.. Odoh pokusati mozda su se sta popravili.. Hvala ;)

a ja kupio pola gofa trojke za 50 KM:lol:

Sladjo je momak za 10 samo malo uleti u pricu s njim i bit ce dosta jeftinije
 
Sta je sa onim momkom sa foruma Mesha sto je prodavao VR6 iz Modrice je? Da li si kontaktirao njega?

http://www.bhtuning.com/motor-vr6-2-8-t-35436.html
 
Član
pozdrav e drug evo ti broj od mog prijatelja ima on vr-a prodaje ga jeftino nazovi ga i reci da ti je faik dao broj 061231963 elvis se zove. ja mislim da prodaje motor sa instalacijom za 400km. pozdrav
 
Član
arminnn je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Kupujem 2.8 VR6 motor bez mjenjaca, instalacije i agregata, moze i samo blok sa klipovima i radilicom..

Eno ga na otpadu prema kiseljaku odmah ispod onih krivina. Jucer ja bio ;)

Oni su mi prosle godine trazili za klizac lanca 100km da bi taj isti nov u asi kupio za 33km.. Odoh pokusati mozda su se sta popravili.. Hvala ;)

a ja kupio pola gofa trojke za 50 KM:lol:

Sladjo je momak za 10 samo malo uleti u pricu s njim i bit ce dosta jeftinije

Potpis...;)
 
Član
E Edo imaju dva na marketu pa eto ako nisi kupio vidi valjaju li ovi...odin autodijelove među prvim oglasima su...pozzzz:cool:
 
Top