K: PCIex grafiku

K: PCIex grafiku

Član
Dakle...kupujem 2 graficke kartice,minimalno 256 Mb i da su PCIex...

Ponude moze ovdije ili na PM...
 
Član
haj nek to bude zadnja a ja cu platit prevoz do travnika ... more?

i mozda ti budem imo jos jednu asusovu (8500gt isto 256Mb) ... ako budes i nju htio ...
 
Član
eddo je napisao(la):
haj nek to bude zadnja a ja cu platit prevoz do travnika ... more?

i mozda ti budem imo jos jednu asusovu (8500gt isto 256Mb) ... ako budes i nju htio ...



KOliko bi bile obadvije novaca?
 
Član
ista cijena i jedne i druge, al za drugu nisam siguran moram vidit sa prijateljem ako nije prodo ... ovu 7300 imam ona je kod mene ja prije par dana uzeo novu graficku tu izvadio ... nju ti mogu poslat odmah, a za ovu drugu cu ti javit cim se vidim sa njim ...
 
Član
evo ovako drug imam ti 2 graficke, obje pci-x i obje 256Mb ... jedna je Nvidia 7300GT, druga je ati radeon 2400 pro ... obje su naravno ispravne ... cijena ce ti bit 90km za obje ... ako hoces, javi, ako ne, javi :D ... ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
evo ovako drug imam ti 2 graficke, obje pci-x i obje 256Mb ... jedna je Nvidia 7300GT, druga je ati radeon 2400 pro ... obje su naravno ispravne ... cijena ce ti bit 90km za obje ... ako hoces, javi, ako ne, javi :D ... ;)

MOze li odgovor sacekati do utorka ili srijede,najvjerovatnije da cu uzeti,samo dok vidim kako ce mi se planovi odigrati u ponedjeljak!

Nadam se da razumijes !;)
 
Top