K: Kućište pumpe goriva za Golf 2 GTI

K: Kućište pumpe goriva za Golf 2 GTI

Član
Dakle kupujem plasticno kuciste pumpe goriva za Golf 2 gti,za promjer pumpe 60mm obicno je na 16v modelima, ne 40mm.
Ovakvo kuciste
slika-150111-2012-06-1339290018-velika.jpg


Kuciste naravno mora biti potpuno ispravno i nepropusno bez najmanjih napuknuca plastike i ostecenja ili tragova krpljenja jer inace pusta gorivo na tom mjestu.

Ako neko od forumasa zna dje se moze naruciti novo neka mi javi,jer bez problema sam narucio novu pumpu ali kucista novog nigdje u prodaji :icon_mad:
 
Član
u mene je isto 60mm i pukne mi kad mjenjao filter jer mi kljuc spao i proletio i nacikne i otisao odmah u vw jer sam znao da neces polovne nigdje kupiti a cijena joj je 105km bila prosle godine pa sad vidi jel poskupljivalo jos...uglavnom dodje za par dana..
 
Član
Ti si vjerovatno narucio u MRM u,nemogu ga vise naruciti :icon_mad: zvao sam i Jelica u Mostar koji je takodjer VW zastupnik i nemogu ga naruciti .
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ti si vjerovatno narucio u MRM u,nemogu ga vise naruciti :icon_mad: zvao sam i Jelica u Mostar koji je takodjer VW zastupnik i nemogu ga naruciti .

e steta,sve vise i vise stvari otpada a ako budes u ljubuskom svrati u sabljic auto jer ja sam tu bio narucio,nisam to uzeo u MRM...
a mogu se i ja zaletit pogledat al ako nema nigdje onda nece moci ni u njega...
 
Član
golf g60 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ti si vjerovatno narucio u MRM u,nemogu ga vise naruciti :icon_mad: zvao sam i Jelica u Mostar koji je takodjer VW zastupnik i nemogu ga naruciti .

e steta,sve vise i vise stvari otpada a ako budes u ljubuskom svrati u sabljic auto jer ja sam tu bio narucio,nisam to uzeo u MRM...
a mogu se i ja zaletit pogledat al ako nema nigdje onda nece moci ni u njega...

Ma pustilo mi kuciste gorivo i vec je kod jednog plasticara valjda ce ga uraditi kako spada,do sada je krpljeno tzv tekucim metalom.Zamisli jedino sto sam nasao je u kompletu sa pumpom novo,kosta 800 maraka :icon_eek: .
 
Član
Opet aktuelno,puklo mi i ovo vjerovatno pri zamjeni filtera :lol: ,sreca nije bio lock na temi :icon_biggrin: .Nasao sam u Sarajevu ali mi hitno treba,ima li neko blize Neumu?Usput ide li neko Sarajevo -jug u iduca 2 dana.
 
Top