K:instalaciju iz vozacevih vrata za seat ibizu

K:instalaciju iz vozacevih vrata za seat ibizu

pozz ..ako ko ima ibizu u dijelovima ili zna gdje ima ibiza na otpadu u dijelovima, bio bih vam zahvalan ako bi javili jer sam pregledo PIK kompletan i ove okolne otpade i nigdje nema INSTALACIJE ZA VOZACEVA VRATA...HVALA SVIMA UNAPRIJED..
tel.062 088 575
 
Član
Sta ti tacno treba i koja je ibiza, jel 6k il kako joj je vec oznaka. Ako nema ibiza na otpadu ima 6n2 polo, isto je to koliko sam ja upratio
 
Sta ti tacno treba i koja je ibiza, jel 6k il kako joj je vec oznaka. Ako nema ibiza na otpadu ima 6n2 polo, isto je to koliko sam ja upratio
treba mi kompletna instalacija iz vrata jer u mene u vratima nema nikkakvih kablova...nabavio sam prekidace sve...6k2 je oznaka 2000 godiste..ne znam jel isto ko na polu..
 
Član
Jashta je, od 6n2 modela sve pase, samo je konzola s prekidacima drugacija, jer u ibize ide prekidac jedan iza drugog, a kod pola je klasika
 
imas ibizu 6k2 na otpadu tamo prema srebreniku, preko puta Nipexa. a imas i u lukavcu, odmah od semafosa magistrale kada krenes prema lukavcu pa na lijevu stranu je ulaz. i sa sickog prema lukavcu kad krenes na lijevu stranu onaj veliki otpad, kod njih podavno bila, ne znam sta je ostalo dijelova.
eto, obidji, i usput mi pitaj koliko kostaju prednja sjedista :D
 
Jashta je, od 6n2 modela sve pase, samo je konzola s prekidacima drugacija, jer u ibize ide prekidac jedan iza drugog, a kod pola je klasika
danas cu opet obilazit otpade pa cu onda pogledat imal od pola sta...sad znam tacno sta mi treba jer uzeo sam jednu instalaciju od ibize preko PIK-A al mi ne pase drugaciji mi steker za mototric od elektricnih podizaca...
 
imas ibizu 6k2 na otpadu tamo prema srebreniku, preko puta Nipexa. a imas i u lukavcu, odmah od semafosa magistrale kada krenes prema lukavcu pa na lijevu stranu je ulaz. i sa sickog prema lukavcu kad krenes na lijevu stranu onaj veliki otpad, kod njih podavno bila, ne znam sta je ostalo dijelova.
eto, obidji, i usput mi pitaj koliko kostaju prednja sjedista :D
tamo od sickog do puracica sam obiso sve i nemaju nigdje ima ibiza al nema instalacije...a nisam bio na tom otpadu kod nipexa...javim ti za sjedista...
 
Top