K: felge 17" 5x108 za Ford Mondeo 2006 g

K: felge 17" 5x108 za Ford Mondeo 2006 g

Član
Pozdrav,
U potraznji sam za dobrim setom felgi 17" za Ford Mondeo 2006 g, 5x108 raspon sarafa. Trazio sam po piku al je izbor katastrofalan. Ne zanimaju me nikakve tvornicke osim Ghia modela (on moze doci u obzir) jer su poprilicno `dosadne`. Ako netko ima ponudu neka mi se javi sa slikama i opisom. Kes odma po dogovoru, po mogucnosti netko iz sireg kruga Sarajeva ili Hercegovine posto mi je to blizu. Moze i sa gumama i bez guma obe opcije pasu.
Unaprijed hvala.
 
Član
Prika više bi volio neke sa malo manjim ET-om. Nedavno sam kupio Rial GS 16" za Audija i prezadovoljan sam pa bih opet nešto slično. Sviđa mi se i nešto poput BBS RK modela ili Brock B1 modela. Te felge što nudiš extra izgledaju na limuzini, ali na karavanu jednostavno ne sjedaju... Nekako su mi uvučene radi velikog ET-a a želio bih pod svaku cijenu izbjeći distancere.
 
Super Moderator
na focusu ove felge stoje super i ja nikd nisam htio druge nit sam ove prodavo :) a na mondeu ne znam vec kako izgleda. ET je sranje, al distance pomognu jbg
 
Član
Ma prednji su sasvim ok na Mondeu kao i na Focusu, al nazad Mondeo izgleda ko onaj pogrebni Mercury Continental iz 70ih godina :hungover: A radi naših bajoslovnih cesta ne bih distancere, to sam jednom probao i nikad više. Velika je razlika između distancera na felgi od ET45 i veći, od opcije ET25 ili ET14. Distanceri su mi bili dosta neudobniji i imao sam osjećaj da "lome" ovjes, a ovo mi auto služi za cirka 80-150km dnevno, ovisno o danu
 
Top