Juce...

Juce...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedna bezze tema o jednom prosjecnom danu na bh cestama...

Vracam se ja juce iz BL i na izlazu sa autoputa, vidim neku sjenu da se krece... Pridjem i vidim da je auto, pa kontam jel normalan ici bez svjetla na autoputu u sred noci... Bolje pogledam i vidim ima svjetlo naprijed, ali nazad nema nista...

[attachment=12357]
[attachment=12358]

Sa obzirom da ovo ne moze brzo ici, odnosno da ide sporo i neko naidje brzo....belaj....

Evo i jedna slicica nekih ruznih feluga....:icon_biggrin: Slikano u BL na parkingu...
[attachment=12359]

Juce sam isao na crtu sa burazom... On vozi peugeot-a 607 3.0, sa nekim preradama, tako da ide bolje nego stock... U sustini audi krene, za mozda metar naprijed, zbog quattra, ali peugeot to stigne poslije prvog saltanja i onda idu isto... Nismo bas sve karakteristike vidjeli, jer sam ja promasio trecu, ali od oka su isti.... Snimicemo nesto iduci put, kad budemo imali vise vremena...
 
Super Moderator
bezveze felge nidje veze :icon_confused:
:lol::lol:

sumnjam da 607 ista moze tvojoj sestici :D a pogotovo ako pricamo o lezanju na cesti :lol:




Danas... :D


 
Član
allroad je napisao(la):
sumnjam da 607 ista moze tvojoj sestici :D a pogotovo ako pricamo o lezanju na cesti :lol:

Nismo lezali na cesti, pa to ne znam, ali ovako su isti....:lol::lol::lol:
Samo smo gonili ravno...:cool:
Ovaj sto vozi kombi, garant prevozi stvari od punice, pa mu nije vazno hoce li gdje ispasti...:icon_biggrin:
 
Super Moderator
Sina je napisao(la):
allroad je napisao(la):
sumnjam da 607 ista moze tvojoj sestici :D a pogotovo ako pricamo o lezanju na cesti :lol:

Nismo lezali na cesti, pa to ne znam, ali ovako su isti....:lol::lol::lol:
Samo smo gonili ravno...:cool:
Ovaj sto vozi kombi, garant prevozi stvari od punice, pa mu nije vazno hoce li gdje ispasti...:icon_biggrin:

hahahaha sto me nasmija :lol::lol::lol:

jes jes punicine stvari garant pa ga zaboli :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top