jetta 2 vuce struju

jetta 2 vuce struju

Član
pozzz imam problem jetta mi vuce struju nije malo vec 12.58v i sve sam pokusa istekavat i uvjek isto cak sam pojacava masu i nista idalje vuce ? neznam sta vise gledat ako neko zna ? do cega bi moglo da bude ? hval pozz
 
Pa jesi li provjeravao ispravnost akumulatora, punjenje bez i sa opterećenjem?
Nema ona potrošača koji bi mogli crpiti akumulator ( osim radia... ), osim, možda da neki od releja ' lijepi ', pa uključuje neki od potrošača-pretpostavka, ne znam da li je moguće u praksi?
 
Član
Pojacavanje mase nema veze sa crpljenjem aku. Pogledaj releje i radio kako si skopcao. Mada ako si skoro stavljao radio on je sigurno. Provjeri relej grijaca zadnjeg stakla. Akumulator kakvo je stanje?
 
Član
stavljao sam drugi akumuklator i provjerava sam sve osigurace, istekava jedan po jedan i releje i opet isto ne pada ispod 9v
sad idem probat pogledat iza kutije osiguraca da mi nije voda usla jer sam ga prao a ima jednu rupu ispod kod papucica
 
Član
ma sad iskopca cijelu plocu osiguraca i pokaziva mi 4 ipo v
ma skinuo klemu mi9nusni pa gledam koliko mi vuce akumulator i to mi pokaziva nezz sta bi vise istekava
 
Član
9V u najgorem slučaju kad zaverglaš, a tada već miriše na nov akku
ištekaj radio skroz pa vidi šta se dešava...ta auta imaju malo više elektronike od daljinskog za televizor
 
Član
ma kad izmjerim akumulator pokaziva normalno 13 i nesto nego mi ga prazni brzo sta god iscupam prekidaca nista kad stavljam klemu skroz sitno mi varniči ..
 
Član
ma nije mi do njega, uzeja sam ispravljac skino minusnu klemu i stavija ispravljac i po pravilu mora pokazat o.o2 a meni pokaziva 5.58 a nekad i 12 iskopca sam radio sve prekidace i opet isto koji mu je djava ?
 
Član
Drugar ne znam taj metod ispitivanja al kazem ti odnesi ti to nekom ko zna prekontrolisati. Ne smije aku ici na 9V
 
Član
skopcaj drug to da vidis koliko ti vuce struje ako ti pokazuje vec 5,xxx i onda vadi jedan po jedan osigurac da vidis sta se desava gledaj oce li opasti napon.. imas li pojacalo mozda??
 
Član
evo stavio sam od sinoc punit akumulator pali na zub ali mi vuce struju kad stavim klemu varnicu mi ima sitnu, stavim mjerilo i pise da vuce 12 i nesto pojacalo sam odspojio i sve uticnice i kablove odspojio i opet isti posa
 
Top