Jeste li ikad vidjeli ovako pijanu osobu?

Jeste li ikad vidjeli ovako pijanu osobu?

Da Bog zaista čuva pijance dokaz je i ovaj muškarac koji je čudom preživio burnu noć u Londonu.
Nepoznati muškarac postao je
internet senzacija kad je britanski Sun objavio snimku njegove pijane noćne šetnje ulicama Londona. Najvjerojatnije se napio na dodijeli nagrada za britanske glumce u luksuznom hotelu Savoy odakle su ga i izbacili jer je pao nasred prostorije.
No, to ga nije omelo već je krenuo dalje u pustolovinu. Na snimci se vidi kako naglavačke pada preko stepenica, ispuhuje nos sjedeći na pločniku da bi najzad pao u jarak i krvario više od šest minuta. No, 10 dana nakon burne noći muškarac se na opće iznenađenje djelatnika hotela pojavio na recepcije i pitao je li mu kod njih možda ostala jakna i novčanik. Osoblje se smijuljilo jer ga je prepoznalo sa snimke. 'Odahnuli smo vidjevši da je živ', kazali su Sunu.
xp1vef.jpg
 

LSD

Član
adma gdje si ti ono bio zadnjih dana?Svicarska,belgija,????engleska???aa norveska :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

do mene je :D:D:D
 
LSD je napisao(la):
adma gdje si ti ono bio zadnjih dana?Svicarska,belgija,????engleska???aa norveska :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

do mene je :D:D:D

bio sam daleko di se piva pije u potocima:icon_smile::icon_smile:
 
Top