Jel vas snijeg zatrpao !?

Jel vas snijeg zatrpao !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajde sta kukate, kao da nikad nije padao:D

Taman da se auto ostavi i hoda, ali sa malim poteskocama, toliko da ne bude dosadno i monotono, ljudski se i prosuti niz stepenice/ulaz/trotoar:lol:
 
Član
Kako ba nije, ovo je sasvim normalno... bilo je punooo vise snijega, nisi imao kuda hodat
 
Član
Jest, prije par godina je ono preko noci bio bas ekstra zapadao, bilo ga je nekih metar i kusur u Sa.

Kad ni tramvaji nisu radili, ni u skolu djeca isla :D

Ovo je nista posebno :icon_biggrin:
 
Član
radio sam noćnu u firmi .i kad sam se 'probudio' imam šta vidjet (25 cm):icon_smile:..odlopato oko auta i kući među prvima..ljetne gume široke al stigao sam bez greške ..( a žena još spavala i nije mi očistila staze.pčm. ) i nagurao sam snijega ispred auta ..itd.itd.:icon_smile:
 
Član
bas je cool ovaj snijeg, cijeli dan lopatam, sjeo u auto malo da probam kako ide i sve super (dobre gume) i onda kad sam se vratio kuci na ulazu u dvoriste se zaglavim, jbt na ravnom, ali malo naprijed malo nazad i pravo u garazu. nadam se samo da nece vise padati bar sledeca 24 h..........;)
 
Član
Lukavac je pod snijegom al totalno..
nista nije ocisceno ni sekunde...
jutros izaso iza zgrade reko da upalim auto da odradi svoje ...
kad imam sta vidjet... na autu 35cm snijega:lol::lol: (MJERIO):D
lopatom sam s auta cistio snijeg

valja mi slikat sutra malo

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
A ja se nocas namjerno zalijetao u snijezne nanose po parkingu, glumio grtalicu :D malo i zaglavio al' nema veze :D nove gume na Bravi, kopa auto k'o ludo, jes' zabavno :)
 
Član
ne mogu vise snijeg smislit,nakon vecerasnjeg izlaska ja zavrsim lose :icon_sad:,auto je u kanalu,na svu srecu nije vizualno osteceno,a mozda i jest:icon_rolleyes: desna strana u kanalu a lijeva na cest sa tockovima u zraku,nasuko se kao brod,idem malo ospavat pa po auto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top