Izrada Web stranice

Izrada Web stranice

Član
Poštovane kolege,

Molio bih vas za pomoć, jer bih trebao da napravim websajt a nisam do sada nikada to radio pa samo da vas pitam ukoliko je neko radio od vas u nekom programu koji je recimo jednostavan za shvatiti da sada nemoram odmah kodove učiti bilo bi lijepo, ili da mi neko pomogne u izradi, a naravno da mu to ja platim za njegov trud i izdvojeno vrijeme.Sajt ne bi bio komplikovan u svakom slučaju.

Domenu imam,hosting imam tako da oko toga nemam nikakvih problema.

Cijenim bilo kakvu pomoć.

Hvala kolege...
 
Legend
Skini sebi Adobe Dreamveawer i pokusaj se snaci, ali mislim da ces odustati nakon nekog vremena, prije plati nekom da ti to odradi ;)
 
Član
Ako trebaš pomoć, možemo se dogovoriti. Objasni o čemu se radi konkretnije, koliko si napravio. Možeš poslati na PM.
 
Član
Nexus je napisao(la):
Skini sebi Adobe Dreamveawer i pokusaj se snaci, ali mislim da ces odustati nakon nekog vremena, prije plati nekom da ti to odradi ;)

Ma nije problem to bi i platio samo da skontam onda održavanje iste, te upload nekih novih stvari i tako bilo kakve dodatne promjene..

Hvala na odgovoru...
 
Legend
Ako ti treba nesto da mozes mijenjati sadrzaj onda bi ti preorucio ili Joomlu ili Wordpress, odaberi jedan od ova dva cms-a skini template i samo ubacuj sadrzaj
 
Član
Nexus je napisao(la):
Ako ti treba nesto da mozes mijenjati sadrzaj onda bi ti preorucio ili Joomlu ili Wordpress, odaberi jedan od ova dva cms-a skini template i samo ubacuj sadrzaj

Hvala na pomoći, pokušat ću i sa tom varijantom
 
Top