Izrada tapacirunga

Izrada tapacirunga

Član
Ovako dal zna ko dal ima ko u Tuzli i okolici da radi tapacirunge, mislim da presvlaci u kozu i tako to.... Ostalo mi je samo to da odradim a nikog neznam ko bi mogo radit.
 
N

nenad

Sta je sa onog Trizexovog lika? Znam da je on spominjo da ima nekoga ko to radi (mislim da je spominjo Miladije...).
 
Član
Ma Smajke ti je pouzdan ko domobran :D predlagao sam mu da odemo do njega bar 20 puta, svaki put mu bilo mrsko :)
 
Član
smajke je napisao(la):
Ovako dal zna ko dal ima ko u Tuzli i okolici da radi tapacirunge, mislim da presvlaci u kozu i tako to.... Ostalo mi je samo to da odradim a nikog neznam ko bi mogo radit.

M-Gratex Gradacac,ljudi su stvarno kvalitetni i profesionalni u poslu.;)
 
Član
code: KR je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ovako dal zna ko dal ima ko u Tuzli i okolici da radi tapacirunge, mislim da presvlaci u kozu i tako to.... Ostalo mi je samo to da odradim a nikog neznam ko bi mogo radit.

M-Gratex Gradacac,ljudi su stvarno kvalitetni i profesionalni u poslu.;)

Ne rade oni tapacirunge, kod njih sam radio sjedista.

trizex je napisao(la):
Ma Smajke ti je pouzdan ko domobran :D predlagao sam mu da odemo do njega bar 20 puta, svaki put mu bilo mrsko :)

Idemo sad kad dodjem odmah namah sutradan:) sam jel ziv ciko taj:)
 
Član
smajke je napisao(la):
code: KR je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ovako dal zna ko dal ima ko u Tuzli i okolici da radi tapacirunge, mislim da presvlaci u kozu i tako to.... Ostalo mi je samo to da odradim a nikog neznam ko bi mogo radit.

M-Gratex Gradacac,ljudi su stvarno kvalitetni i profesionalni u poslu.;)

Ne rade oni tapacirunge, kod njih sam radio sjedista.

trizex je napisao(la):
Ma Smajke ti je pouzdan ko domobran :D predlagao sam mu da odemo do njega bar 20 puta, svaki put mu bilo mrsko :)

Rade ja mislim sad,neki dan ja zvao jaranu za golfa 4,hoce 100Eura.

Idemo sad kad dodjem odmah namah sutradan:) sam jel ziv ciko taj:)

 
Top