Iznajmljujem auto...

Iznajmljujem auto...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BH TUNERI,

zna li neko slučajno neku firmu ili osobu koja povoljno iznajmljuje automobile za recimo 500 KM na 20 dana. Uslov je da je do deset godina staro i da je dizelaš?

Anybody know somebody :icon_eek:
 
Legend
www.rent.ba
pogledaj tu ;)

pored toga koristio sam usluge mnogih rent a car kuca (izmedju ostalog citi rent i neka turska rent kuca ne sjecam se kako se zove, no jedna je u gradu pa se raspitaj malo..)

od auta mogao bih pohvalit fabiu koju imaju, kad sam je uzeo bila je presla nekih 10 000 , bas novo auto :)
 
Član
Hvala pogledam... znam da ću teško naći po toj cijeni, ali svakako svaki prijedlog je dobrodošao!
 
Član
pogledaj europcar i ostale agencije,mislim da za te pare mozes rentati na mjesec,fabiju ili tu klasu auta
dakle najjeftinije,samo klima i to,ja sam davno par puta rentao,seat cordoba nekad 2003ece,90 maraka dan kad smo uzeli 4 dana,da smo uzeli 7 i vise bilo bi 60 i tak neshto.
uglavnom popusta ima pravo puno kad uzimas vise

a ima i onih sto iznajmljuju puno jeftinije
znam da ima negdje dole poslije mostara prema moru na lijevu stranu,nekih 10 15 km nekakvih fiata stoji metar i pise rent-a-car
 
Član
Gaz auto u Tuzli iznajmljuje Focuse iz 2007, dizeli, 20€ na dan, cini mi se da ima popusta kada je vise dana... Evo kontakt informacije...

http://www.ekapija.ba/website/bih/page/237485

Sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top