izgubljen cobra daaljinski upravljac

izgubljen cobra daaljinski upravljac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidite u naslovu.Sad sta kako,mogul gdje narucit drugi?Dajte mi koji savjet prije nego nazovem komel
 
Član
Koji model ? Ja kako znam svi oni imaju funkciju dodavanja novog kljuca, sto ti u principu znaci da kupis novi daljinski, i reprogramiras ga u roku minute, pa cak i manje. Sad posto si izgubio, ne znam da li bi trebao jos sta raditi, da ti ne bi mogao neko i s tim izgubljenim otkljucavati. Protabirit cu danas uputstvo malo vise, pa cu ti javiti ;)
 
Član
ok,hvala SamiRX-8 tako i ja mislim,al et moram se malo posavjetovat.al tog me drugog najvise strah,da ga nije neko nasao,ustvari kako mi se cini iscupan mi je sa kljuceva,a znas kako je onu gumu tesko iscupat.
 
Član
fidel je napisao(la):
ok,hvala SamiRX-8 tako i ja mislim,al et moram se malo posavjetovat.al tog me drugog najvise strah,da ga nije neko nasao,ustvari kako mi se cini iscupan mi je sa kljuceva,a znas kako je onu gumu tesko iscupat.

Znam, i meni je jedna guma pukla. Protabirio ono malo uputstvo, za sada samo na tabli iskljuci alarm tako sto ukucas onaj svoj pin kod, i tako ces deaktivirati alarm i nece reagovati na daljinske. Za ostalo ti valja zvat Komel, oni ce znati kako i sta ;)
 
ej imam i ja jedan slican problem, izvadio sam bateriju iz daljinskog, i sad mi alarm ne reaguje na daljinski, nemogu ga iskljucit. da li se to moze kako popravit da ga ne vozim nikome, jer nemogu ugasit alarm, aktiviro se kad sam otvorio vrata na kljuc. cobrin je alarm
 
Član
aMiRrrrr je napisao(la):
ej imam i ja jedan slican problem, izvadio sam bateriju iz daljinskog, i sad mi alarm ne reaguje na daljinski, nemogu ga iskljucit. da li se to moze kako popravit da ga ne vozim nikome, jer nemogu ugasit alarm, aktiviro se kad sam otvorio vrata na kljuc. cobrin je alarm

Pretpostavljam, izvadio si i vratio bateriju, je li tako ? Uzmi daljinski, pridji autu, i drzi obje tipke pritisnute, dok ti na daljinskom ne bude brzo i stalno treperila ona crvena lampica, kad to vidis, pusti tipke, i pritisni tipku za otkljucavanje, daljinski ce biti sinhronizovan ponovo s glavnom jedinicom, isprobaj jos malo, otkljucaj i zakljucaj auto, i to je to ;), inace ako ti ispadne daljinski, ili kada mjenjas bateriju, to se desava, pa da znas ubuduce ;)
 
Početnik
na alarmu se mogu do 4 daljinska ucitati, s tim sto je potrebno i pozeljno pokvarene i nestale izbrisati, postoji procedura za svaki alarm.. brendirani ...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
vwfan je napisao(la):
Kako si rjesio ? I zar nisi dobio i rezervni Cobra daljinski ?

I mene zanima kako je rijesio, a pretpostavljam da je izgubio oba daljinska :icon_confused:

otisao u komel kupio novi daljinski,oni mi ga "setovali" mislim da tako to zovu.A imao sam drugi daljinski,samo mi je jedan izgubljen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top