Izbor mobitela

Izbor mobitela

Član
Jedina mana S4 je baterija, koja strada, ovde ne mislim na brzu potrošnju. Znam par osoba koje su pomenuti telefon reklamirali zbog toga. A telefon zvoni, po svemu.
 
A dobro to je ok ako se desava sve je moguce (u poslednje vrijeme iphone jednostavno explodira sto sam primjetio citajuci neke stranice) a ako strada tu je garancija 2 godine ...u pitanju je nov mob.... tesko se koji zadrzi pune dvije godine heh
 
Član
LG ima vecu bateriju 3000mah (s4 ima 2600), opticku stabilizaciju na kameri, veci otvor blende, noviji i jaci procesor (snapdragon 800 dok s4 ima 600), noviji graficki procesor, podrsku za vece sd kartice itd itd.
Tako da po hardveru je neuporedivo jer je po svemu bolji (taj telefon je po hardveru "beast") a da ti telefon laga ili steka na tom procesoru i toliko rama....to nije za ocekivati uopste.
Ako je jeftiniji od S4 onda bi njega preporucio.
S4 je odlican telefon bez daljnjeg ali je sigurica i losiji je hardverom.
 
Član
Po meni mnogo bolji izbor bi ti bio Nexus 5 (sto je u stvari G2) tako da dobijas odlican hardver uz google softver podrsku i uz nisku cjenu.
 
nexus 5 nema u ponudi,dvoumim se izmedju ova tri..odnosno tacnije izmedju s4 i LG.... Nekako sigurica s4 al ga svako i ima.
u lg mi se svidja sto je jaci procesor malo noviji bolje izgleda i inovacija tipki nema samo pozadi???
al to jw sve..mislim da nije s4 "sporiji" mnogo od LG.al ima vise opcija nadogradnji i tih zafrkancija sitnih...teska.odluka ja mislim???
 
Član
a xperia z ili z1? xperia z1 ima jaci procesor i kameru od s4....mislim da sa sonyem ne moze niko sa pixelima displeya i kvalitetom kamere....
 
Član
Ja sam se isto dvoumio prije desetak...kada sam vidio na reklami g2 mislio sam da ce biti to to...no kada sam ga u ruku uzeo, nije mi to to bilo...cak nisam ni gleda kakav je vise...imao sam osjecaj da kad bi mi prvi put ispao da bi se raspao,jer mi se nije svidjela kvaliteta izrade telefona stim da sam imao prije toga htc one s koji je imao aluminijski okvir... Samsung kao samsung ne gotivim tako da mi nije zanimljiv, da je bio note 3 ne bi se mislio,al ovako mi je pala odluka na htc one i mislim da nisam pogrijesio...jednostavno mi najljepse lezi u ruci...ima super kameru uz dosta opcija...zvuk mu je predobar...i sad kad sam ga azurirao i novi update uradio sam prezadovoljan... Sta god uzmes neces pogrijesiti
 
svi furaju S4 ali ni LG nije za bacit ipak prije je bio smece dok je koristio fabricki softver danas svi ganjaju android i u sustini sve je to isto razlika je sada u kvaliteti izrade i nista drugo
moj izbor je LG ima bolji processor i dalje da ne nabrajam baterija stepenasto dizajnirana koja pruza 3000mAh full HD 5.2" IPS ekran 2GB RAMA 16 ili 32 GB unutarnje memorije ;)
a razlog zasto ne samsung barem meni uvijek nesto ostave da naprave novi model skrti a skupi ;)
 
i ja sam uvjek bio ljubitelj galaxya i rekao sam kadtad uzecu jedan ... Ali sad ispade i ovaj LG bas je dobar brzi jaci noviji nekako modernije izgleda jer kad se pogleda velicina displaya i samo milimetar ili dva sa strane oko displaya ima okvira mobitela. a s4 se fura kao iphone (nisam ljubitelj iphona nikako)
Zaista teska odluka za koji se odlucit .
Ima li ko da ima LG vec da kaze svoje iskustvo ???
 
Nije to to AjfONA ima ko prije nokia 3310 nisam ljubitelj nikako ... VV-Driver jesi ti imao il imas htc ???

Iskreno sveo sam odluku na dvoje .... izmedju samsung i LG...
 
Član
lg g 2 je masina sto se tice speifikacija, za brzinu i performanse uzeo bi g2
htc one je isto odlican kao i s4 iako mi je s4 nekako nazgrapan glomazan, neces pogrijesiti sta god uzmes , to je sve do toga sta ti zelis od mobitela
 
gore nekad prije sam napisao sta je vazno ... ono osnovno funkcionalnost brzina kamera ..znaci nesto pouzdano ...od svega po malo neka ima :D
mislio sam u pocetku s4 je zakon bez razmisljanja al sto vise razmisljam LG je bolji nekako izgledniji moderniji brzi ...
 
Top