Istrument table (cajgeri) za stampu

Istrument table (cajgeri) za stampu

Schumacher je napisao(la):
ej svaka cast jarane mislim da moze na keca po dimenzijama mjerio sam nesto aal mislim da je to to a svaka cast meni bas ova i treba sa satom posto neemam obrtomjera svaka cast a ako bi te mogao zamolit da je uradis ovako bilo bi extra al ako mozes i ako je to izvodljivo nezz ni sam kako se radi to ali ako ovako u ovoj boli i sa onim potpisom znaci sve isto umjesto obrtomjera samo sat a i ovako kao si ti uradio je beton sutra printam i postavljam 100%

Pogledaj malo bolje i vidjet ces da jeste sat a ne obrtomjer...... meni je to bas dobar fazon kad nemas obrtomjer pa neka bar lici na njega :)

Bekir_SA je napisao(la):
SVAKA CAST DRUG TEBI OVO PRAVO IDE ;)

SORI NA OT. Morao sam ;)

Trudim se da pomognem :)
nista me ne kosta... malo vremena kojeg sad imam na pretek ......
bitne su mi samo dimenzije.......
 
Član
[/b]da li neko zna gdje mogu naci cajgere tacho folije za golf 2 gti 16v to jes one s obrtometrom do 8 soma i 260 na sat pomagajteeee
 
Početnik
cupo_gtd je napisao(la):
[/b]da li neko zna gdje mogu naci cajgere tacho folije za golf 2 gti 16v to jes one s obrtometrom do 8 soma i 260 na sat pomagajteeee

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=4945
Prolistaj imas ovdje jos par ovakvih tema, i cajgera..
 
cupo_gtd je napisao(la):
[/b]da li neko zna gdje mogu naci cajgere tacho folije za golf 2 gti 16v to jes one s obrtometrom do 8 soma i 260 na sat pomagajteeee

uslikaj svoju tablu i postavi slike.....
daj tacne dimenzije (mada moze i bez njih.... ali bi bilo bolje)
i reci sta zelis da ti se uradi........ (ako imas vec zamisljeno ili ako si skotao sa neke slike, postavi i tu sliku)......

Bice uradjeno.....
 
Član
bio bi ti zahvalan do kraja zivota ma netrazim nis preveliko samo da nije prenadzidzano

ove boje dolaze u obzir vrevno crna vise crvene ili bordo crno malo svijetlija

8 soma 260 kmh pozz unaprijed hvalla
 
[quote
_______________________________________________________

Golf MK1 (km/h + sat)


[/quote]

pozz drug,vidim ide ti ovo od ruke pa bi zamolio ako moze za mene ovaj crveni,bez natpisa schumaher,u plavoj boji bio bih zahvalan,pozz
 
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
pozz drug,vidim ide ti ovo od ruke pa bi zamolio ako moze za mene ovaj crveni,bez natpisa schumaher,u plavoj boji bio bih zahvalan,pozz

Kakav plavi, mislim koja nijansa..... da li moze ovaj...... ( postavljeno ti je na prvoj strani)
 

sUx

Član
Schumacher je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
Schumacher je napisao(la):
a druze imal za golfa 1 da pravis ili da se negdje skine ja trazio al nema nigdje

Narode .... ovo je probna verzija i ako ko ima vremena da pogleda da li su ovo prave dimenzije.....

Zeznuo sam ovaj sat umjesto 9 podioka imam 10.... ali nije ni bitno... ionako je estetski a ne funkcionalno..... crne linije koje pokazuju sate su tacne....)

ej svaka cast jarane mislim da moze na keca po dimenzijama mjerio sam nesto aal mislim da je to to a svaka cast meni bas ova i treba sa satom posto neemam obrtomjera svaka cast a ako bi te mogao zamolit da je uradis ovako bilo bi extra al ako mozes i ako je to izvodljivo nezz ni sam kako se radi to ali ako ovako u ovoj boli i sa onim potpisom znaci sve isto umjesto obrtomjera samo sat a i ovako kao si ti uradio je beton sutra printam i postavljam 100%


evo kume ovakav isti samo bijeli mi uradi :)

evo slika
http://img514.imageshack.us/my.php?image=fs63000321mface584xs8.jpg
 
Član
Druže,vidim da se ti dosta razumeš u cajgere pa me zanima nešto.Imam opel Kadet ,sat sa brzinomerom.Ja sam već pravio bele cajgere ali je problem osvetljenje.Kod njega svetle samo brojevi(ne znam kako se već zove to osvetlenje),znači ima tabla od pleksiglasa na kojoj je zalepljen fabrički cajger crn sa belim brojkama(neka vrsta lima) koji propušta samo svetlost na brojevima.Ja sam to skinuo i zalepio moje cajgere koji sad svetle bez veze.Razmišljam da uradim na kateru sa folijama ali ne znam tačno kako.Ja zamišljam da uradim na kateru brojeve na papiru koji ne propušta svetlost i onda preko njega foliju sa odštampanim cajgerima.Koji je tvoj savet?
 
rudic.m je napisao(la):
Druže,vidim da se ti dosta razumeš u cajgere pa me zanima nešto.Imam opel Kadet ,sat sa brzinomerom.Ja sam već pravio bele cajgere ali je problem osvetljenje.Kod njega svetle samo brojevi(ne znam kako se već zove to osvetlenje),znači ima tabla od pleksiglasa na kojoj je zalepljen fabrički cajger crn sa belim brojkama(neka vrsta lima) koji propušta samo svetlost na brojevima.Ja sam to skinuo i zalepio moje cajgere koji sad svetle bez veze.Razmišljam da uradim na kateru sa folijama ali ne znam tačno kako.Ja zamišljam da uradim na kateru brojeve na papiru koji ne propušta svetlost i onda preko njega foliju sa odštampanim cajgerima.Koji je tvoj savet?

Ili skinuti orginalni sat i sa vodobrusnim papirom (negdje sam po forumima procitao da moze da se skine sa alkoholom ili razredjivacem... nisam siguran, pogledaj malo na cika googlu) ukloniti predhodnu boju sa pleksigasa...... ili isjeci novi pleksiglas..... na kateru izrezes sat cajger (sad cu da radim sebi jedan za keter).....
Mozes uzeti i plazmu......
ili sve zatamniti i uraditi svjetlo sa strane da dolazi........ sto je bezveze.....

ja glasam za prvo
P.S. ako imas gdje spremljenu sliku cajgera za kadeta sa obrtomjerom, posalji mi ili postavi ovde....... hvala
 
Član
[attachment=11619][attachment=11620][attachment=11621]imam i ja s neta orginal.kod mene je kec ali ja sam stavio odb gti tablu svu i istalaciju pa ako treba nekome evo.
 
Top