Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Član
Ako ste procitali, to je do boljeg. A ovaj je bolji od bmwog orginalnog sa 4 kraka sigurno. Ko je ikad sjeo za volan bmwa, a da ima onaj volan sa 4 kraka znat ce zasto to govorim.
Mada mi auto stoji vecinom, nisam mogao onaj volan gledati nikako.

Sa onim volanom kad krenem po boku, zapinje za koljena :lol:
 
Član

vala ljepsi 10 puta, al et... neznam kako ti smeta meni nije uopce smetao iako sam i ja malo vecih gabarita.. mada svako ima svoj ukus.. sretno u radovima
 
Član
Ne znam, ali taj mi je tako ogavan volan u bmwu. Propustio sam priliku za m tech 2 volan, ali neka, doce nekad ;)
 
Član
A nije volan toliko gadan koliko ja vidim to je replika momo milleniuma...;)
http://www.advancespeedshop.com/images/MOMO%20MILLENIUM%20EVO.jpg
 
Član
Uradjen servis, stigle tablice, zimske gume, malo druzenja veceras sa saxijama :123:

p2256141212.jpg
 
Član
Moram pohvaliti zvuk 2.5 bembare,izenadio sam se jebte,sad te razumijem u potpunosti ;)
P.s moram definitivno čupati siceve(sad ce suho jos malo:) ).....nije da se bojim bembare al et...samo kazem :D
 
Član
Onaj od bmwa sa cetiri kraka je predvidjen samo za scanie i mannove, tako da mi je ovo trenutna zamjena dok ne dodje mtech.. ;)

Usput novogodisnji poklon dolazi, opruge 80/75 :cool:
 
Član
Buldog je napisao(la):
Onaj od bmwa sa cetiri kraka je predvidjen samo za scanie i mannove, tako da mi je ovo trenutna zamjena dok ne dodje mtech.. ;)

Usput novogodisnji poklon dolazi, opruge 80/75 :cool:

prvi put cujem za to a i ako postoji moram te razocarati da naprijed neces imati hoda nimalo i da ce opruge ispadati kad podignes auto
 
Top