Iskustva sa ugradmjom SM chip tuninga u sarajevu

Iskustva sa ugradmjom SM chip tuninga u sarajevu

Član
Ovako imam golfa 5 1.9 tdi 77kw I planiram uradit remap e sad vidim da Hecuba hvali SM pa eto ako moze neko napisat par iskustava sa zastupnicima u sa kvalitet ugradnke I sl

Hvala!!!!

Sory na par gresaka u postu tipko Sam sa mob
 
Član
ako hoces da ti se pokaze na laptopu koliko auto ima konja onda radi u sarajevu , ako hoces crno na bijelo idi kod Srdjana u gradisku ;)
 
Član
procitao sam dost diskusija na ovu temu i iskreno vidjeo sam da srdzan to radi profesionalno i uz postovanje sviju nebih zelio da sjebem auto kolko god bilo ono dobro ili lose!!
e sad te mape konkretno za moj motor su sve iste od SM samo i kod srdzan ai ovde u sa kod muhe konkretno jel??? samo je razlika naravno ko ih ubacuje lil mjenja sw??? i nsta vise nema nekih dorada i sl. pa da bih morao gledat koji je bolji majstor da mi to bolje ustima??
to mi je glavna dilema a so se tice dyna to i nije neki presudni momenat da bih isao u gradisku,,nego cisto me interesuje remap i stucnost zastupnika u odnosu na srdzana jel postoji ustvari jel potrebna prilikom remapa ili jednostavno imas mapu isamo je ubacis odnosno promjenis sw???/

hvala raja na odgovorima!! mozda malo stara i dosadna tema al kad je u pitanju ljubimac nebih neke greske da napravim,,jer auto je fabrika da sad nenabrajam ;);)
 
Član
@GOLF TZ, SM = Srđan Matavulj ;) Muha (caraudio) je zastupnik za Srđana (SM), mape su iste, odnosno Srđan ih šalje Muhi, razlika u tome je ko ti ih upisuje, a da budeš 100% siguran idi kod vlasnika, odnosno Srđana u Gradišku.
 
Član
znaci postoji razlika kod upisivanja mapa??
hvala drug na odgovoru a eto i info za GOLFA TZ ;) i SM :icon_smile:
i volio bi da se neko javi ako je radio na istom motoru Optimum chiptuning SM pogotovu ovdje u sa pa da par informacija kako se auto ponasa i generalno prednosti i mane ako ih ima uopste a nadam se d anema:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Deyo je napisao(la):
@GOLF TZ, SM = Srđan Matavulj ;) Muha (caraudio) je zastupnik za Srđana (SM), mape su iste, odnosno Srđan ih šalje Muhi, razlika u tome je ko ti ih upisuje, a da budeš 100% siguran idi kod vlasnika, odnosno Srđana u Gradišku.

;)
 
Početnik
Joj likova, srle pravi mape, ti dodjes kod muhe kazes hocu to i to, on nazove srleta, srle pripremi posalje, muha samo odradi copy-paste...tako da nije neka razlika osim ako hoces dyno, to moras gore...
 
Član
Ja sam radio sm optimum na golfu mk4 tdi pd 74 kw ,kod muhe u Sarajevu ,znaci auto je prije islo ,al nije to to bilo ,uradjen je cip kod muhe ,i auto sada slajdra u trecoj brzini ,krajnja je ostala ista ,potrsnja normalne voznje se smanjila za oko 0,5 l ,sve u svemu prezadovoljan ;);)
 
Član
SM zakon

14042011356.th.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ja sam radio sm optimum na golfu mk4 tdi pd 74 kw ,kod muhe u Sarajevu ,znaci auto je prije islo ,al nije to to bilo ,uradjen je cip kod muhe ,i auto sada slajdra u trecoj brzini ,krajnja je ostala ista ,potrsnja normalne voznje se smanjila za oko 0,5 l ,sve u svemu prezadovoljan ;);)

Drago mi je cuti da si zadovoljan to je Ono sto mi treba nista vise,,,,, a de mi reci jel ti torosi ulje ????
 
Član
ado-ado je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
Ja sam radio sm optimum na golfu mk4 tdi pd 74 kw ,kod muhe u Sarajevu ,znaci auto je prije islo ,al nije to to bilo ,uradjen je cip kod muhe ,i auto sada slajdra u trecoj brzini ,krajnja je ostala ista ,potrsnja normalne voznje se smanjila za oko 0,5 l ,sve u svemu prezadovoljan ;);)

Drago mi je cuti da si zadovoljan to je Ono sto mi treba nista vise,,,,, a de mi reci jel ti torosi ulje ????

pa brate ako tvoje slajdra u trecoj nakon optimuma st onda rade ovi tipa rinaldo i td!?pusti te suplje,pa nisi nitro stavio pa da se otima!a ti ado kao sto je vecina rekla sve je isto samo nemas dine!pozz
 
Član
Taaky je napisao(la):
Ja sam radio sm optimum na golfu mk4 tdi pd 74 kw ,kod muhe u Sarajevu ,znaci auto je prije islo ,al nije to to bilo ,uradjen je cip kod muhe ,i auto sada slajdra u trecoj brzini ,krajnja je ostala ista ,potrsnja normalne voznje se smanjila za oko 0,5 l ,sve u svemu prezadovoljan ;);)

Mijenja li motor zvuk???
Pitam jer sam na dizelu bio zacepio EGR i motor mi je skroz promijenio zvuk, nekako je tvrđe radio. To je pogotovo bilo primijetno na leru kad stojim. Bio je glasniji. To mi se nije svidjelo jer je dizel na leru i onako glasan pa sam odcepio taj egr ventil...
E sad me interesuje kako se motor ponasa sa tim cipom???
 
Top