Iskustva sa amortizerima... MOZE LOCK

Iskustva sa amortizerima... MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

za te amortizere na netu sam naso samo pohvale sad ne znam imal ko ovde iskustva sa njima :icon_biggrin:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

M_iKy je napisao(la):
za te amortizere na netu sam naso samo pohvale sad ne znam imal ko ovde iskustva sa njima :icon_biggrin:

I ja ali za KYB a ne kazem da je Kayaba bila losija nego samo ne vidim razlog sto bi neko kupio amortizer koji je napravljen prije 10 godina i od tad stajao negdje u skladistu u ko zna kakvim uslovima.
 
BHT Ovisnik
RE: Iskustva sa amortizerima

ja sam narucio ove kyb (kayaba) opruge,doci ce mi u ponedjeljak valjda,sad nisu valjda tako stare:icon_confused:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

Pa opruge ajde nije ni bitno toliko nece im nista bit od stajanja, ali u amortizeru ima ulje i gumice i cuda sto ne vjerujem da je bas dobro da stoji toliko dugo.
 
BHT Ovisnik
RE: Iskustva sa amortizerima

taman si me bio prepao:D
neznam zasto,ali kako su ih pohvalili uzeo sam ih s vise povjerenja nego originalne u volvu:icon_smile:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

Kazem KYB je dobar samo sto i najbolji na svijetu ako stoji 10 godina i vise ja ga ne bi uzeo, ali to vazi za amortizere, oprugama manje vise ne moze nista biti :)
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

ma ne znam nebi ih ljudi hvalili toliko i ko bi davo 2 god garancije a da zna da su tako stari amortizeri :D
 
BHT Ovisnik
RE: Iskustva sa amortizerima

meni su dosle opruge prije 2 dana,KYB su,javim utiske,ali ako narucivao naruci s one stranice sto si meni slao www.arvdoo.com
ja kada sam svoje narucio zovnu ove i traze mi 80km po komadu,a ja ih placao 100km...jbg,ja javim isksutvo ako se ista osjetilo za razliku od originalnih,sumnjam jer su ipak obicne:D
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

na golfu kecu sma imao kayaba prednje amortizere otisli poslije 13-14 mjeseci ( a racun zagubio i nsiam mogao reklamriati) a u isto vrijeme mjenjao zadnje i stavio monroe bili si dvije godine i ok, ma ja mislimda je to sve ''tref'' kako ko
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

Ma cole ak ih i budem uzimo uzet cu od tih iz Banja Luke, jebg onima iz euromotoro moras molit da ti odg na poruku
A znal li ko cijene od Bilstein:icon_question::icon_smile:
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

M_iKy je napisao(la):
Ma cole ak ih i budem uzimo uzet cu od tih iz Banja Luke, jebg onima iz euromotoro moras molit da ti odg na poruku
A znal li ko cijene od Bilstein:icon_question::icon_smile:

pokusaj ovdje
http://www.nuic.ba/html/onama/mreza.html
 
Član
RE: Iskustva sa amortizerima

znal ko sta za sachs i boge :icon_question::icon_question:

zanimaju me vaša miišljenja koje amortizere uzeti,jer sam u više lagano pukao od razbijanja glave
imam ponude
- neke Ceske zaboravio sam naziv 75KM kom 1god garancije
-KYB 93KM kom 2god garancije
-Sachs 92KM kom 2god garancije
-Boge 100Km kom 3 god garancije
i neke u motorex-u 85km belgijeske al to bi zaobiso posto su veoma usluzni:icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top