Iskocio cep na bloku

Iskocio cep na bloku

Član
Taman popravio ravdnik i sve ustelovo da radi ko sat.danas upalim da malo odradi i odjednom mi iskoci cep na bloku motora i iscuri sva voda,e sad znam da je vjerojatno smrzo bio pa pritisak vode probio.samo me zanima sta bih sad trebao kako da se taj cep vrati i sta da radim?ako moze beko da mi malo objasni.upitanju je golf 2 gti 16v kr


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Ma on je meni prije zaledio voda kod pumpe i ja sam to odledio i nasuo permant,al et sreca pa je iskocio cep tako da nebi trebalo bit problema.samo me zanima dal mogu ja vratit cep taj il bi morao oterat majstoru da pregleda i vodenunpumpu i citav sistem protoka vode


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
kod mog prijatelja je isto tako onaj cep izbio bio moze se vratiti a cep kosta ja mislim 1 km ;);)
 
Član
Usput jos nesto da pitam koji bi trebao termostat uzet za moj motor?koliko stepeni?


Sent from my iPhone using Tapatalk

?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
fino nek se sve odledi, onda kupis cep 3km cini mi se, stavis malo crvenog silikona za visoke temperature i nakuckas ga lagano cekicem i to je to.
 
Član
Hvala ljudi kupio novi cep i novi termostat i sad cu sve lijepo da veatim i da probam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Postavio cep super lego termostat drugi upalio auto prokuvalo nakon nekih sat vremena nije mi se ventilator upalio sta bi sad moglo bit dal je videna pumpa il termo peekidac?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Skinuta pumpa vodena nema nijedne perajice ha.sutra cu montirat pacemo vidjet sta ce bit.ako i dalje kuva onda ide glava napolje dihtung se mjenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Evo zamjenio pumpu i jos jedan termostat i sad sve super.tako da moze LOCK


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top