Instrument tabla Golf 3

Instrument tabla Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako trenutno na autu ima instrument tablu bez obrtaja (obicnu) i hocu sebi kupim sa obrtajima znaci onu stprtsku bijelu http://www.pik.ba/artikal/20494/instrument-tabla-bijela-golf-3/ . I sada mene zanima da li odgovaraju prikljucci da li pase (da li je mogu postaviti). I za postavljanje obrtaja mislim da cu se snaci ako ne znadnem trazicu pomoc .
 
moras sa alternatora provest zice do obrtomjera, ako nemas vec provedene, ako ti je golf dizelas ko moj bivsi recimo, ja nisam imo provedene kablo i morao sam provest novo znaci od alternatora do sata..... ali nisam...;) aa ako imas provedene konektore onda sigurno ce pasat jer golf 3 je golf 3, znaci ako ti je auto dizel onda sat od dizela... naravno.... isto tako i za benzinca.....
 
Član
dizelas je i za i nisu provedene zice. Jel su to stvarno obicne zice ili sajla ko sto je povezana na brzinomjer. I na koje mjesto na alternatoru da prikljucim
 
Član
koja godina ti je golf? Moj je 93' 1.9d znaci bez turbine i icega i samo sam izvadio stari sa satom i pristeko novi sa obrtomjerom i sve radi normalno....
 
nije sajla nego zica sa konektorom, mozes na alternator spojit jedino ako na njemu imas ulaz za konektor... ako ne onda mjenjaj alternator...... to je bio kod mene problem i nisam nista ni radio.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top