Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
pa novi sam i sj*bo:lol: skupim pare kupim motor i ugradim turbo i to i bi... sva sreca pa nisam stari prodo, da imam cim zaradjivat.... :lol:

jos jedna honda crkla, bas cudno :) v8 baby, jos fercera :)
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

suti nije smijesno... dos'o vakat sjest i plakat :lol:
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

haha stihoklepac, dobar :) a ko vam je kriv, ne znam sto ulazete pare u ta auta kad vidite da se kvare, vozajte ih tako, skupite para pa onda uzmi nesto da valja.....ja sam htio da crkne, kupio turbo kit,onako, ajmo ofrlje ga slozio, kontam ako rikne govno rahat cu prestat gubit vrijeme na igru :D al kad sam vidio kako ide odjednom mi postala jos zanimljivija igra hiihih
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pa ja sam kupio motor i odma mu turbo stavio i promjena odlicna... ali na taj stock motor... nit sam mijenjao bregastu, ni glavu motora, ni ventile i ostale zajebancije... moram skupiti kesa da to izmijenjam malo pa da vidim kako ce onda ici...
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

Ja cu posmatrat samo neznam kako da pare zaradim odem tamo na trku za 500dolara i neznam dalje :D
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pa kad ides na tu trku od 500$ uneses onaj kod sto ti daju, pa zatim uneses okvirno vrijeme koje prelazis sa autom i to je to... ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

imal ko na crtu da stane heheh
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
pa kad ides na tu trku od 500$ uneses onaj kod sto ti daju, pa zatim uneses okvirno vrijeme koje prelazis sa autom i to je to... ;)

da koje mogu vrijeme unjet
tek sam poceo
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

cime se nitro aktivira
 
Administrator
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

caus je napisao(la):
cime se nitro aktivira

desnom strelicom ;)

Anes_mo je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
pa kad ides na tu trku od 500$ uneses onaj kod sto ti daju, pa zatim uneses okvirno vrijeme koje prelazis sa autom i to je to... ;)

da koje mogu vrijeme unjet
tek sam poceo
sve zavisi koje vrijeme vozis... ako vozis 15.5 uneses 15.4, jer ne smijes probiti vrijeme ;)
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

@caus ili slovom D
 
Član
RE: Igrajmo online - link za igru u prvom postu - standardna soba bhtuning, sifra 0000

pioneer_09 je napisao(la):
napravio sam sjeb na motoru od 3000... a para naravno nema... imal ko da posudi:lol:

koji si motor kupio?
 
Top