Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Igrajmo online - Hocemo li sada igrati nesto drugo... tipa NFS Porsche ili slicno... hajmo prijedloz

Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Maxuz sam prelistao temu da nadjem ovaj post

Mrva je napisao(la):
Zaboravi reci.. oprez prilikom tuniranja, najskuplji dijelovi neznaci da su najbolji a i tu se moze pogrijesiti pa ste onda u belajima.. valja auto popraviti, valja se utrkivati da se zaradi za popravke i sl... nemojte prodavati fabricke dijelove samo zato sto ste kupili nove, jel ako vam pukne recimo bregasta a vi prodali fabricku onda ste najebali. auto koje pravi 16 sec pravice 18 il 19 i NIKAD nece praviti isto vrijeme.. tako Vas moze na turnirima lako zeznut ta varijacija vremena.
nadam se da ste me skontali sta pokusavam da kazem.
izvnjavam se radi velikog slova, mrsko mi pisati :)

Znaci kada CRKNE nesto onda pocne varirati gore dole - logicno :) a ja stalno pravim identicno vrijeme, btw, vratio sam ga kako sam servisirao auto :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

trizex je napisao(la):
Maxuz sam prelistao temu da nadjem ovaj post

Mrva je napisao(la):
Zaboravi reci.. oprez prilikom tuniranja, najskuplji dijelovi neznaci da su najbolji a i tu se moze pogrijesiti pa ste onda u belajima.. valja auto popraviti, valja se utrkivati da se zaradi za popravke i sl... nemojte prodavati fabricke dijelove samo zato sto ste kupili nove, jel ako vam pukne recimo bregasta a vi prodali fabricku onda ste najebali. auto koje pravi 16 sec pravice 18 il 19 i NIKAD nece praviti isto vrijeme.. tako Vas moze na turnirima lako zeznut ta varijacija vremena.
nadam se da ste me skontali sta pokusavam da kazem.
izvnjavam se radi velikog slova, mrsko mi pisati :)

Znaci kada CRKNE nesto onda pocne varirati gore dole - logicno :) a ja stalno pravim identicno vrijeme, btw, vratio sam ga kako sam servisirao auto :)
Mustanga nikad nisam imao al ti mogu samo reci da je sve super dok tuniras po nizim garazama.. vidjet ces problema kad budes mjenjao block, glavu, radilicu, turbo, granu i tako to.. ovo ECU, kablovi svjecice i sl.. to je beze sve:D
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

evo i ja skidam,pa da vidimo kakvo je i ovo...cini mi se da je dobro :D
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

evo krenuo da igram,i jebe mater skida neki update hajd pa cemo vidjet sta i kako..malo sam gledao na yubitu pa onako necini mi se lose..
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

hah integra ide u 16 klasu..nakon samo 3run-a idem 15.724 :D
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

veceras u 00:30...ima da vam derem guzove...:D ja cu kupiti kakvog golfa dizela...:D
 
Početnik
RE: Hajmo igrati nesto online

a dje se ode da se ovo cunira..nemogu skontat nikako :S
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

Al_Galone je napisao(la):
ubismo se mi


trebaoi si mustanga uzeti on odmah ide 14



Kakvih 14, 12.93 moj mrtva fabrika vozi :) a i tvoj s drknutim mjenjacem 12.8, ku's dalje :) btw transam je smece odo probat da mu sjebem motor :)
 
Član
RE: Hajmo igrati nesto online

@lija jes' malo komplikovana igra, al' je zaraza teska :) vrijedi malo ceprkat kroz opcije, svasta nadjes :)

@mirza u sobi smo bhtuning, ides na race track, pa na prvu gore opciju i nadjes bhtuning, sifra je 0000.....vec fazon je sto soba nestane ako neko ne bleji u njoj, a mi se zacas razletimo.....trebamo ovdje dogovorati kad se nalazimo i tako to :)
 
Top