Hrvatski Novinari Sa Vw Passatom Postavili Novi Svetski Rekord U Duzini Voznje Sa Jednim Rezervoarom

Hrvatski Novinari Sa Vw Passatom Postavili Novi Svetski Rekord U Duzini Voznje Sa Jednim Rezervoarom

Član
Limpi je napisao(la):
mene zanima gdje su nasuli gorivo, odakle ?, na ini garant nisu, presli bi milju i po i kapak :D
Mislis da su mislili na sve? Cekaj,mora da su se sjetili onog magneta sto se ono zaljepi na poklopac od rez.i onih hemikalia al jos kad zavrnu usput saraf i zalete se pravovremeno uz brdo e to su te finese:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
panajotis je napisao(la):
moze se dosta spustiti potrosnja al da gusis masinu 5tom na 1.200-1.500 obrtaja....:icon_confused:

pa i nije to bas tako "jednostavno"... ako tusis auto u vecoj brzini na skroz niskim obrtajima, pa lagana uzbrdica na putu, neprimjetna za oko, ali se osjeti na motoru... potrosnja skace i vise trosi nego da je u manjoj brzini... peta se koristi niz nizbrdicu :D
 
Član
Ali ljudi passat ima start/stop sustav i to je jedan od razloga velikog dometa ne samo mala potrošnja jer bilo kakvo stajanje semafor ili slično motor se sam gasi pritisneš kvačilo i upali se to je ta štednja jer nismo ni svjesni koliko puta stanemo na neke duže relacije a auto svejedno troši gorivo...
 
Početnik
elvirjahic je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
kakve veze za ovu temi ima pezo ili peti deseti,tema je vw passat 1.6 tdi,fkt ovdje samo porede i svadjaju se

on topic:svaka im cast ;)

Ima veze,zato sto ovi za VW lazu na svakom cosku:icon_smile:

Ajde molim te dokazi,jbt sve pametnjakovici i odma se uporedjuje.Dokazi da lazu :icon_biggrin:

Aaaaaa znam ja za tebe ti si inzinjer u VW-u pa znas :D
 
Sarajlic je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
kakve veze za ovu temi ima pezo ili peti deseti,tema je vw passat 1.6 tdi,fkt ovdje samo porede i svadjaju se

on topic:svaka im cast ;)

Ima veze,zato sto ovi za VW lazu na svakom cosku:icon_smile:

Ajde molim te dokazi,jbt sve pametnjakovici i odma se uporedjuje.Dokazi da lazu :icon_biggrin:

Aaaaaa znam ja za tebe ti si inzinjer u VW-u pa znas :D

Ti si sinko josh mlad,skontacesh neke stvari za par godina, a do tad uzivaj u cuniranju svoje kante i igranju GT igrica..:icon_smile:
 
Član
George je napisao(la):
Ali ljudi passat ima start/stop sustav i to je jedan od razloga velikog dometa ne samo mala potrošnja jer bilo kakvo stajanje semafor ili slično motor se sam gasi pritisneš kvačilo i upali se to je ta štednja jer nismo ni svjesni koliko puta stanemo na neke duže relacije a auto svejedno troši gorivo...

pa to, alii i "stariji" motori bez ovih nekih djidja se daju opreznom voznjom fino spustit dole sa potrosnjom... logicno da onda noviji sa "pomagalima" mogu i jos nize :icon_smile:
 
Top