Hrvatski Novinari Sa Vw Passatom Postavili Novi Svetski Rekord U Duzini Voznje Sa Jednim Rezervoarom

Hrvatski Novinari Sa Vw Passatom Postavili Novi Svetski Rekord U Duzini Voznje Sa Jednim Rezervoarom

Sarajlic je napisao(la):
kakve veze za ovu temi ima pezo ili peti deseti,tema je vw passat 1.6 tdi,fkt ovdje samo porede i svadjaju se

on topic:svaka im cast ;)

Ima veze,zato sto ovi za VW lazu na svakom cosku:icon_smile:
 
Član
I velika je razlika u kvalitetu goriva u BiH i HR, a da ne govorim o EU :) Mnoge auto kompanije nece da isporucuju svoje najbolje i najjace modele u BiH upravo iz razloga sto je lose gorivo (tako je bilo prije par godine, valjda se sada nesto popravilo).
 
Član
Ako mogu ja s Puntom, 1.2 trosit na otvorenom 4,5L moze i ovaj sa dizlom...3,1 ...sto da ne,pri tome dodas tank od 70L i eto kilometraze...;)
 
Član
George je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Ako mogu ja s Puntom, 1.2 trosit na otvorenom 4,5L moze i ovaj sa dizlom...3,1 ...sto da ne,pri tome dodas tank od 70L i eto kilometraze...;)
ispravka 80 L

Ovde pise 70L...
http://www.volkswagen.ba/cms/?dio=automobili&poddio=tp&model=novi_passat&podmodel=novi_passat&id=332

:icon_exclaim:
 
Član
mene zanima gdje su nasuli gorivo, odakle ?, na ini garant nisu, presli bi milju i po i kapak :D
 
Član
Stvarno su extra ti novi TDI sa potrošnjom ,prijateljica ima službeni Polo 6R 1.2TDI ,konstantno joj potrošnja ispod 4L (3,6-3,8L) ,jest da je uglavnom otvorena cesta , ali je i klima non stop upaljena , a i solidno povuče.
 
Član
djordjep je napisao(la):
Stvarno su extra ti novi TDI sa potrošnjom ,prijateljica ima službeni Polo 6R 1.2TDI ,konstantno joj potrošnja ispod 4L (3,6-3,8L) ,jest da je uglavnom otvorena cesta , ali je i klima non stop upaljena , a i solidno povuče.

ma jesu da :cool:

al slabo im da je samo na 3,1 spustil (doduše prosječno)..ona fabia green line je išla s 2,2 litre...al ima manji tank (45litri) pa nije mogla toliko km u domet.

a što se tiče ovih novih CR tdi-a...stvarno troše malo...

al evo i stara boch pumpa isto može spustit na minimum potrošnju ako se ima volje.:icon_biggrin:

cca 20 km u dužinu na 15" s konstatom oko 50-55 km/h..doduše uspio samo jedanput...na 3,1 ide bez problema.

al manje je od njihovih 3,1litri :lol::lol::lol:

DSC00137.jpg


još da su neki tabulari od 14" ..bilo bi to i niže...:icon_biggrin:
 
Top