Hrvatska titluje filmove sa EX-YU prostora

Hrvatska titluje filmove sa EX-YU prostora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jetta TDI je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Filmove na nasem jeziku titluje jedino Feelmax YU kanal i to za osobe sa ostecenim sluhom

Ja sam mislio dam sam najvecu glupost na TV-u vec vidio prije nekoliko godina a to je bio Kaubojski film na RTL njemacka i kauboji pricaju njemacki. Gadno sam se prevario

:lol::lol:
I ja sam mislio da nisu normalni ali sam kasnije procitao o cemu se radi;)
 
Član
Smijesni su u najmanju ruku...

sjecam se jedne prilike su u nekim stvarima prezimena "ispravljali" pa tako nije bio martic vec ozujcic:D
 
Član
Jest vala sve su ljudi pogodili :icon_rolleyes: Evo i ova kriza za gorivo ak bude bit ce bas ko u nadrealistima :D
 
Legend
tuzno sto se forsiraju nacionalnosti, iz dana u dan sve vise i vise
mislio sam da ce kada SDP dodje na vlast, koliko toliko HR "smeksati" sa tom nacionalnom retorikom, al et opet..
pusti zakone i propise regulatornih agencija.. sve je ovo smisljeno uradjeno
tuzno stvarno :icon_sad:
 
Član
Samo da se razlikuje od srpskog pa to ti je. A jasno je da svi mi govorimo istim jezikom, sa neznatnim varijacijama. srpski=hrvatski=bosanski! Pa bolje cu ja razumijeti makedonca pa čak i slovenca nego Njemac sa sjevera njemačke Austrijanca, a svi govore njemackim jezikom.
 
Član
Jao glupooooooosti. A što se tiče video čuj putnicima traze vjencani list :lol::lol::lol:
 
Administrator
Opet gledam maloprije najavljuju zikinu dinastiju na RTL-u u nedjelju, pa cemo da vidimo sta ce biti..
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Opet gledam maloprije najavljuju zikinu dinastiju na RTL-u u nedjelju, pa cemo da vidimo sta ce biti..

Tačno ću odgledati ako se sjetim, aj' što je film smiješan sam od sebe, još kad počnu titlovi, ma najjača komedija će biti, definitivno.:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top