hondas se zabio u snijeg

hondas se zabio u snijeg

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
jutros oko 4am kreno sam od kuce..
i cim sam izaso sa autom na cestu pocelo mi se spavat..
al ja sam samo nastavio vozit..i onda na drugom semoforu sam skreno u jednu ulicu..
stao na stop i onda opet kreno...i tako da sam se zabio u snijeg...

valjda sam zaspo za nekolko trenutaka

bio umoran a manje od 3 sata sam spavo

2 sata smo auto cupali..i jeddva nekako smo
ga izvuklii..

dobro je kad sam u snijeg xD
izgledalo je kod da sam 100 na sat uletio lol

ja mislim da je auto bilo metar od zemlje


ZATO MOJA JE PREPORUKA:

ako vozite i poccne da vam se spava..stanite...jer bolje vam je nego da zavrsite kao ja:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Dobro si ti prosao, nek ti nije bilo nista, a nije ni autu ;), takodjer, ne vozite dok ste prehladjeni, ili kada vas uhvati neki virus... ne preporucujem nikako :)
 
Član
nemoj se jarane zajebajvati sa snom....san je najgori...moj stari je tako zaspao i podletio pod kamion tamo u brnjacima...hvala bogu ziv je...al se polomio pravo...
 
Član
Uh, ja kroz Brnjake prodjem najmanje dva puta sedmicno i to obavezno iscrpljena, od nespavanja, idem na ispit, ali necu vise :((( Hvala Bogu pa si u snijeg se zabio, velika sreca!
 
Član
E drug imo si srece pa nisi u nesto tvrdje se zabio!!;)
Svesu prilike nespavanje i volan neidu zajedno moramo se cuvat ovog covjek nije svjestan sta san moze uradit!!:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
jeben je san,ja stari majka i baka smo 95 se prevrnuli u makarskoj prvo bočno pa se na nos i ponovo se okrenuli prema mostaru,a isli prema makarskoj,stari zakunjo i krs,al svi prosli bez ogrebotine
 
Početnik
VW Diego je napisao(la):
E drug imo si srece pa nisi u nesto tvrdje se zabio!!;)
Svesu prilike nespavanje i volan neidu zajedno moramo se cuvat ovog covjek nije svjestan sta san moze uradit!!:icon_smile:

i ja kazemm :icon_smile::icon_smile:
 
Član
kad sam se vracao sa streetrace mostar prosle godine zaspim na sekund sreca cura vidi pa zagalami, a da nije ptice znaju sta bi bilo .... BTW za tu jednu sekundu vec sam bio u suprotnoj traci, hvala bogu niko nije isao iz suprotnog smjera .... to se desilo kod one sljunkare kad ides iz sarajeva prema tuzli, nalazi se nekako malo prije zivinica (kad ides iz sarajeva) .... i odmah se zaustavim, izadjem malo na zrak udahnem par puta, dodjem sebi i pun gas kuci .... da je bogdom i kod tebe zavrsilo ovako, al ajde ako nista, pogledaj nokke-tov stari kako je zavrsio pa uporedi, i ti si stvarno dobro proso ....
 
Super Moderator
ma joj dok ti se spava stani odma... pogotovo na autoputu nekom duzem lako se zaspe... al sreca pametni ljudi pa napravili one izrezbarene trake :lol:
inace kad su krivine tesko da ce se zaspati al po ravnom putu lako se zaspe...
dobro si ti proso hvala bogu...

btw prije par sekundi zamljotres ovde trajo jedno 5 sekundi al dobar neki :lol:
 
BHT Ovisnik
svatko kasnije nauci,i mi smo se et tad prvrnuli i stari kad je devrio sa autima dođe u cugu iz njemacke do mostara al na zovnici tj. 5km od grada stane kraj puta i odspava
 
i meni se to jednom desilo...
kreno ja ujutro na faks i stanem na semaforu...
kad me samo nesto trznu i probudi:icon_rolleyes:
kad ja...spala noga s'kvacila i auto se ugasilo:lol:
sreca u nesreci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top