Honda CRX

Honda CRX

Član
Ne samo da odavno ne vidjoh ljepsu Hondu nego odavno nevidjoh ljepse auto opcenito :cool:,respekt za masinu ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
Ne samo da odavno ne vidjoh ljepsu Hondu nego odavno nevidjoh ljepse auto opcenito :cool:,respekt za masinu ;)

hvala ! :)))


206113_242340722535893_55423660_n.jpg
 
Član
evo ovako, madja ka cojeka necu da komentarisem, :D salim se, ali zivimo u isti grad, e sad, brzinu auta necu da komentarisem, pokaziva vam je sigurno klipove, ali jedno, zvuk moram. Tako da je najbolje da kazem da svaki put kad raspali blizu zgrade( ne mora bit blizu, cuje se , onako bas ) umalo ne slomim nogu ili ruku trceci da cujem sa terase i da vidim kad proleti. prosli put sam zakacio noznim malim prstom o ivici zamrzivaca, psova sam ga ni krivog ni duznog :D ;)
 
prekjuche sam montirao CAI...
sa novom ogromnom k&n pechurkom..
kao i sa dovodom lednog vazduha direktno u nju..
posle toga sam uradio DIY heat shield od lima..
presvukao ga mat folijom i kao shlag na tortu k&n naljepnica

auto je uvijek radio dobro.. imao dobar zvuk..
ali ovo sad je prepreprevishe brutalno...
vtec prelaz je nenormalno glasan...
auto ide mnogo bolje nego sa stock airboxom i k&n panelom..

glasan je na svim obrtajima..


za sad imam samo sliku.. a vecheras ili sjutra cu uraditi neki
dobar snimak da chujete.. ja sam prezadovoljan i izgledom a posebno zvukom



IMG_0476.jpg
 
nikad nista bolje nisam vidio ..da je na nasim prostorima ..kako samo premocno izgleda ..svaka cast drug ..nije losa ni sa crvenim felgama .. predobar auto ..da mi je te felge za moje hondice :p
 
Član
Da sam neki "*****" u Hondi, ti bi bio počasni gost, član, čovjek koji bi imao šta poželi iz fabrike besplatno.:cool:
 
OggyBoy je napisao(la):
Da sam neki "ku*ac" u Hondi, ti bi bio počasni gost, član, čovjek koji bi imao šta poželi iz fabrike besplatno.:cool:

ahahahaahahaha hvala :D to da mozhe biti realno bilo bi super :D


evo snimak od Stevana Type R ...

snimao je sa balkona..
duvao je jak vjetar.. pa i nije bash najbolji kvalitet.. al sam ja prezadovoljan :)


http://www.youtube.com/watch?v=5T_1Dc5k8n0
 
Top