honda crx mk1

honda crx mk1

Član
adi187 je napisao(la):
Napokon da i ovo auto ponovo posle sase dodje u prave ruke :cool: Dobro ti ovo radiš ;)

A sivac ga je baš uništio :icon_rolleyes::D nešto je radio al šta god da je radio je bilo nidje veze ko djeca kad se igraju :Dnece se sivac ljuti za komentar :D:lol:

hvala ;););) samo polako sve ce biti ko bombonica
 
Član
Poceo sam radove na hondi, i krenuo sam od pragova koji su u totalno losem stanju:icon_sad::icon_sad::icon_sad:,evo par slika

2u8yzae.jpg


4sbsli.jpg


2e4mgex.jpg


10csqau.jpg


2uxvhc2.jpg


Ovako bi trebalo da izgleda,ali jos nije gotovo :icon_smile:
dxmdn8.jpg


2cnz31c.jpg


Kao sto vidite na slikama,morao sam da isjecem sve trule djelove,da spustam novu vertikalu pa da pravim novi podprag i na kraju da savijam lim i pravim prag
to je dovoljno cvrsto da se dizalica moze postaviti a da nepropadne. Toliko za sad,za par dana ce biti nove slike postavljene ;););)
 

OmO

Član
Auu jest otislo, ovo gore nego sto je bilo kod moje Honde. Aj redovno nas obavjestavaj kad uradis sta :)
 
Član
OmO je napisao(la):
Auu jest otislo, ovo gore nego sto je bilo kod moje Honde. Aj redovno nas obavjestavaj kad uradis sta :)

Naravno da cu da vas obavjestavam,i trudicu se da bude prikazano sto detaljnije kako je bilo i kako ce da bude ;)
 
oho pocelo se raditi, pa i bilo je vrijeme ;)
sretno u daljim radovima, i samo detaljno. naravno ocekujem slike :D
 
aaaa zato ja kad sam krao one bijele felge prije 2 god nisam mogao da dignem auto, ja vintlam, auto se ne mice :D

bravo Srdjo, nek je konacno krenulo, ajde nemoj da odustajes i nemoj da dajes drugima da ti rade na auto, imas fore do maja i onda hocu da je vidim na ulici :cool:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
aaaa zato ja kad sam krao one bijele felge prije 2 god nisam mogao da dignem auto, ja vintlam, auto se ne mice :D

bravo Srdjo, nek je konacno krenulo, ajde nemoj da odustajes i nemoj da dajes drugima da ti rade na auto, imas fore do maja i onda hocu da je vidim na ulici :cool:

Nije nikakvo cudo sto se nije moglo dici auto na dizalicu kad se ispod plasticnog praga,lim u prasinu pretvorio.Ali ok sta je tu je,idemo dalje sad nema odustajanja:icon_smile:

Radim ja erol,ali imam i pomoc,jer sam nemogu ima bas dosta posla
 
Član
Sto volim da vidim kad nego ovako radi,sve lepo da se isece zameni i zavari. Drug svaka cast za radove ;)
 
Imas dosta posla oko tih pragova, vidi u velasu.. Ja mislim da se moze naruciti, a ne bi trebali biti vise od 100 KM oba.. Isplatljivije ti je kupiti nove i samo ih iznutra baci u temeljnu :cool:
 
Član
samobahato je napisao(la):
Imas dosta posla oko tih pragova, vidi u velasu.. Ja mislim da se moze naruciti, a ne bi trebali biti vise od 100 KM oba.. Isplatljivije ti je kupiti nove i samo ih iznutra baci u temeljnu :cool:

Nasao sam bio sve djelove u Tuzli,kontaktiram lika i kazem da mi treba dosta djelova za crx da bi napravio poso s njim, ali da cjene budu prihvatljive.Kazem da mi netreba samo jedan djeo nego dosta njih, i nismo se dogovorili jer je on neki cudan i pun sebe,misli gdje ima djelove sve, da se svjet oko njega vrti,tu se malo iznerviram:icon_mad: i odlucim da ih napravim.
Nema toga sto se nemoze napravit i prepravit samo jaka volja i to je to;)

Stamba_EG je napisao(la):
super radis,samo nemoj odustati ima tu posla :) bice hondica ekstra kad se zavrsi ;)

Hvala;)
Naravno ima posla,ali polako,sve ce se stici :icon_smile:nije mi zurba
 
Top