Honda Civic EC8 '91

Honda Civic EC8 '91

Član
Malo se oko muzike radilo, nije još sve gotovo al' ide.. Konačno kasetaš izletio napolje, a uletio Kenwood KDC4047UA:

KDC-4047UA_SWL.jpg


U vrata Kenwood 1389ie 13,5cm trosistemci, mada nije ni T od trosistemca al' eto, sviraju lijepo:

kfc1389ie.jpg


Pozadi na police se prave nosači za ove male elipse, Kenwood PSR467C pa će u skorije vrijeme i oni upast, a i biće u temi kako su tekli radovi oko tih nosača/adaptera, slično nešto kao što je Omo radio u svojoj, samo kod mene za elipse.

item_L_428202_489415.jpg


A u gepeku Infinity Reference 1030W 10'' sub, 1000W max, 250RMS, guran sa nekim starim ali vrlo dobrim RTO Hamburg pojačalom u bridge-u:

x1081030W-f.jpeg


Za moj ukus, više nego dobro :)
 
Član
Eo mali refresh, dobro, i nije mali al' eto :D Upala sjedišta:

CAM01518.jpg


CAM01519.jpg


Ja zadovoljan kako izgledom, tako i udobnošću. Razlika nebo i zemlja. Naravno, sljedeće je da se urade presvlake da se sicevi ne razlikuju od zadnje klupe, al' o tom po tom. Pozdrav! :)
 
Član
Ma i nije baš, i ja sam očekivao da će biti visočije. Možda jeste koji cm, ali neosjetno. :)
 
Član
Imali smo nezgodu, ja i Honda. :( Ja dobar, Honda i nije baš. Vjerovatno će se prodavati ovakva kakva jeste, ili u dijelove. Duša me boli, al' šta ću, sredstava da je pravim nemam, a ni vremena, ni volje..

qa880dazk2xosqr08py.jpg


503ta7em8jcg51o0mfol.jpg


Nećemo još ključati garažu, u slučaju da se predomislim, mada čisto sumnjam. Eto toliko.
 
Član
Ma ja, to je najbitnije. Ni ogrebotine, ni modrice. Sam Bog me sačuvao, s lijeve strane bila rijeka nabujala do vrha obala, da me je odnijelo u vodu, kraj priče. Ovo mi je škola za ubuduće.. Al' eto, krivo mi jedino što sam vozio kako nisam trebao, tamo gdje nisam smio. To me jede.
 
E drug, baš mi žao u pm... Nek' si ti zdrav, polako sad za auto, nemoj se samo sikirati, ovo je škola za ubuduće kao što ti kažeš ...
 

OmO

Član
Kao sto su ti rekli, nek si ti ok, auto ce se popraviti ili uzeti drugo. A moze li osiguranje sta pokriti jesi se raspitivao ?
 
Član
Ne znam, ne vjerujem pošto nisam zvao policiju, nema zapisnika nikakvog s mjesta nesreće. Sam sam bio, proklizao, okrenuo se, udario u ogradu, a sa vlasnikom ograde sam se dogovorio drugačije pošto ga znam.
 
Zajebano je u ovo vrijeme vozit, evo prije 5 dana ja i jaran imali nesrecu, on u Tuzli na Gradini, meni nista. Audi sav skrsen. Strah me vise sjest u auto. Brz oporavak.
Moze li se napravit ova honda, i koliko bi je cijenio?
 
Član
Aiii drug zao mi je....Moze ovo da se napravi ako nije ono bas uvijena na zadnjem trapu....Da sam na tvome mijestu ne bih odustao,zamijenio bih prednju stranicu malo vise truda ulozio na zadnjem kraju i to je to...ako se nije previse usukala
 
Član
Zajebano je u ovo vrijeme vozit, evo prije 5 dana ja i jaran imali nesrecu, on u Tuzli na Gradini, meni nista. Audi sav skrsen. Strah me vise sjest u auto. Brz oporavak.
Moze li se napravit ova honda, i koliko bi je cijenio?

Ma jeste zajebano pravo, al' sta ces sad. Zao mi je sto ti se to desilo, al' nek te ne bude strah sjest u auto, nije to kraj svijeta. A za hondu ne znam, naravno sve se može napraviti, samo treba sredstava. Obici cu kojeg limara da vidim šta oni predlažu i šta me otprilike čeka.

A matej cini mi se da nije puno pozadi, znat cu to nakon detaljnog pregleda i rastavljanja. I sumnjam da cu i ja odustati. ;)
 
Top