hitno trebam pomoc, maglenke i farovi

hitno trebam pomoc, maglenke i farovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo raja, imam problem sa jednom maglenkom. Lijeva maglenka nekad nije radila pa sam ja uzeo H1 sijalicu razvukao zice od druge i sve spojio i to radi, problem je u tome sto nije bila zatvorena iza i u nju je ulazila voda, prasina, blato i ko zna sta jos nije; to je uzrokovalo nastanak hrđe na (slika 1). Sad sam skinuo hrđu i čime da to ofarbam da bude kao na slici 2. gdje bi se ta boja ili sta je vec moglo kupit u Tuzli?
 
Član
mislis da bude u fazonu chrom-a imas nekakv spray sto je na bazi toga a nebih ti znao reci gdje dole kod vas ima kupiti
 
Član
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit
 
Član
meni su rekli da takav sprej ne postoji... ako je otislo sjenilo nemas druge nego mjenjati far / maglenku
 
Član
ArminM je napisao(la):
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit

e da sjenilo, nisam se mogao sjetiti kako se to zove. znaci sjenilo se ne moze nanijeti u obliku nekog spreja?
 
Član
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit

e da sjenilo, nisam se mogao sjetiti kako se to zove. znaci sjenilo se ne moze nanijeti u obliku nekog spreja?

ma nema sanse,ako je stradalo sjenilo slobodno trazi drugu maglenku,mozes ti ofarbat necim,da se to toliko i ne primjeti,da je pohrdjalo,ali onda maglenka nece imat nikakvu funkciju,bit ce isto da si svijecu u fenjeru zapalio;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit

e da sjenilo, nisam se mogao sjetiti kako se to zove. znaci sjenilo se ne moze nanijeti u obliku nekog spreja?

ma nema sanse,ako je stradalo sjenilo slobodno trazi drugu maglenku,mozes ti ofarbat necim,da se to toliko i ne primjeti,da je pohrdjalo,ali onda maglenka nece imat nikakvu funkciju,bit ce isto da si svijecu u fenjeru zapalio;)
ja jos ni 1 slucaj nisam cuo da mu je maglenka pomogla, to je vise sminka :D
 
Član
funky je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit

e da sjenilo, nisam se mogao sjetiti kako se to zove. znaci sjenilo se ne moze nanijeti u obliku nekog spreja?

ma nema sanse,ako je stradalo sjenilo slobodno trazi drugu maglenku,mozes ti ofarbat necim,da se to toliko i ne primjeti,da je pohrdjalo,ali onda maglenka nece imat nikakvu funkciju,bit ce isto da si svijecu u fenjeru zapalio;)
ja jos ni 1 slucaj nisam cuo da mu je maglenka pomogla, to je vise sminka :D

nisam ni mislio da pomaze,al ruzno izgleda,onda nek razvali i drugu,makar da bude ujednaceno;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mozda je mozes usminkat samo,ali nece vise biti isto,,hrdja je ostetila sjenilo,,najbolje je ako mozes naci drugu maglenku,,cisto sumnjam da ovu mozes spasit

e da sjenilo, nisam se mogao sjetiti kako se to zove. znaci sjenilo se ne moze nanijeti u obliku nekog spreja?

ma nema sanse,ako je stradalo sjenilo slobodno trazi drugu maglenku,mozes ti ofarbat necim,da se to toliko i ne primjeti,da je pohrdjalo,ali onda maglenka nece imat nikakvu funkciju,bit ce isto da si svijecu u fenjeru zapalio;)

znaci nema mu spasa. dal se moze obojit chrom bojom i stavit neka folija preko da dobije bar pribliznu funkciju.
ipak ne treba mi svijeca.
PS: hvala na pomoci
 
Član
buraz po meni je to skuplja pita nego tepsija,koje je autoo u pitanju,koliko sam sa slike mogao vidjet isto pug 206,ili cak reno megane,,,da ti nadjemo drugu maglenku,da se ne zezas previse;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
buraz po meni je to skuplja pita nego tepsija,koje je autoo u pitanju,koliko sam sa slike mogao vidjet isto pug 206,ili cak reno megane,,,da ti nadjemo drugu maglenku,da se ne zezas previse;)

reno megane je u pitanju, znaci da pocnem po otpadima trazit megana poderanog s desne strane da ima lijevu maglenku citavu?
znam gdje ima nova, ali malo mi je skupo.
ako zna neko gdje ima na podrucju TK da se moze kupit polovna zainteresovan sam, pa cak ni sarajevo nije iskljuceno............
 
Član
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
buraz po meni je to skuplja pita nego tepsija,koje je autoo u pitanju,koliko sam sa slike mogao vidjet isto pug 206,ili cak reno megane,,,da ti nadjemo drugu maglenku,da se ne zezas previse;)

reno megane je u pitanju, znaci da pocnem po otpadima trazit megana poderanog s desne strane da ima lijevu maglenku citavu?
znam gdje ima nova, ali malo mi je skupo.
ako zna neko gdje ima na podrucju TK da se moze kupit polovna zainteresovan sam, pa cak ni sarajevo nije iskljuceno............

dobro sam znaci prepoznao,,ma bolje ti je naci drugu maglenku,manje ces se patit,na otpadima ima sigurno,treba se raspitat,,,imas u nekom podforumu temu auto otpadi,pa pogledaj,imas brojeve otpada,pa zovi,trazi,imas otpade tebi blize,pogledaj,siguran sam da se moze naci
 
Član
ArminM je napisao(la):
rogy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
buraz po meni je to skuplja pita nego tepsija,koje je autoo u pitanju,koliko sam sa slike mogao vidjet isto pug 206,ili cak reno megane,,,da ti nadjemo drugu maglenku,da se ne zezas previse;)

reno megane je u pitanju, znaci da pocnem po otpadima trazit megana poderanog s desne strane da ima lijevu maglenku citavu?
znam gdje ima nova, ali malo mi je skupo.
ako zna neko gdje ima na podrucju TK da se moze kupit polovna zainteresovan sam, pa cak ni sarajevo nije iskljuceno............

dobro sam znaci prepoznao,,ma bolje ti je naci drugu maglenku,manje ces se patit,na otpadima ima sigurno,treba se raspitat,,,imas u nekom podforumu temu auto otpadi,pa pogledaj,imas brojeve otpada,pa zovi,trazi,imas otpade tebi blize,pogledaj,siguran sam da se moze naci

hvala puno druze. pozdrav
 
Član
postoji alu ljepljiva traka - tipa alu folije doduse nema efekat chroma ali za ovu situaciju moze pomoci, usput vrtio se na piku oglas dvije maglenke za 50 km, pise za clio a isto je to cini mi se ...;)
 
Član
mama mi je pomogla da stavim nekakvu foliju i dobio izgled kao na slikama.
sad vas molim za misljenje, jesu li jacine skoro iste, meni se cini da jesu. hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top