hitno ne mogu otvorim haubu na e320

hitno ne mogu otvorim haubu na e320

pozz ljudi
ne mogu otvorim haubu na mercedesu w210 320 cdi okonja takozvani
povucem dole otvori samo liejvu stranu desnu nece izgleda da je pukla sajla kako doci do onog pipka kojim putem
ispod motora ne ide nema mjesta nikako bio sam u servisu nisu uspijeli otvorit jer sve sto treba skinut mora se hauba otvorit a ispod motora se nema gdje provuc
 
Vjeruj da sam bio u ovlastenom servisu kod nas u brckom reko radite mali servis i ostavio auto i otisao kontam nema mene otvorit ce je oni nekako da urade servis i mene su rijeseili muke ja doso likobi stoje kraj auta pola plastika poskidali kaze druge mi je ne mozemo otvorit odozdo ne moze prevelik motor nem se gdje sta provuc
 
Član
Ma ja bi ga brusilicom otvorio :D. Ne znam kakav je to servis ako nisu haubu mogli otvorit imaju valjda ona produzena klijesta ili one hvataljke, to sam vidao kod nekih mehanicara i sa tim mozes dohvatit bilo sta.
 
Član
Mora moci nekako ispod blatobrana dodji do bravica za otvaranje. Poskidaj plastike ispod blatobrana i ceprkaj nekako.
 
Član
U ovog sa klipa je volan na desnoj strani ti digni auto i skini lijevi unutrasnji blatobran, znaci strana vozaceva
 
Super Moderator
inace ovo ne govorim, al daj prijatelju bar pazi kako naslove pises, da bar narod razumije sta pises...da ne govorim o pisanju posta, pa to sve nidje veze.. ''ne mogu otvorim'' ? sta to znaci ziv bio

pa ne mozemo mi svaki naslov prepravljati i prebacivati teme gdje im je mjesto
 
Top