helooooooooo

helooooooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mesa mostar 1983 godiste vozim crnog kadeta koji je dugo u streetraceu a prijavio sam se radi druzenja valjda necete opet banat bar bi zamolio
 
neznamo sta si napisao..hehe..ja te uopste neznam..pod kojim si nickom bioo..??

al uglavnom dobro ti nama dosao...ostani aktivann i naravno pristojno ponasanje nece nikome donjeti ban;);)
 
Član
zan pol kofol je napisao(la):
ok pazit cu ali mozes li mi rec sta sam to prvi put napiso da je nekog uvrjedilo????

mislim da sam vidio taj post negdje,prilicno zapada za oko,napisao si nesto u smislu svi pisu gluposti pa si i ti napisao neku glupost :D e sad vjerovatno da je to vidio neko od admina......pises drugi post i odma govoris kako drugi clanovi koji su ko zna od kad tu pisu gluposti.....nije kulturno prije svega,nevazno o cemu se radi.... :icon_rolleyes:
 
marko_v je napisao(la):
zan pol kofol je napisao(la):
ok pazit cu ali mozes li mi rec sta sam to prvi put napiso da je nekog uvrjedilo????

mislim da sam vidio taj post negdje,prilicno zapada za oko,napisao si nesto u smislu svi pisu gluposti pa si i ti napisao neku glupost :D e sad vjerovatno da je to vidio neko od admina......pises drugi post i odma govoris kako drugi clanovi koji su ko zna od kad tu pisu gluposti.....nije kulturno prije svega,nevazno o cemu se radi.... :icon_rolleyes:

druze ja sam i prije piso samo ne pod tim nikom a ja sam u street raceu toliko dugo a ja sam mesa koji je bio u amk nitru mislim ko je pratio ikako street race da zna ko sam i vozim ga od 2004 kad su rjetki vozili i mislim da se razumijem sta je glupost a sta ne
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top