Helloo JBL !!!

Helloo JBL !!!

Član
Pozdrav forumsko drushtvo !!! Evo gledam na netu ozvucenje u Sloveniji..Zanima me da li kod nas ima gdje da se kupi neshto od JBL-a..Ovo mi je pravo povoljno Woofer u kutiji pojacalo i kablovi za 229 Eura
Za mene je i dalje JBL No.1 Cijena/Kvalitet

Evo ispod slika..
 

Prilozi

  • gto1204br.jpg
    gto1204br.jpg
    62,9 KB · Pregleda: 31
Član
eddo je napisao(la):
tuzla i okolina, nema ... za ostatak ce ti ostali rec ... pozz

Aha,hvala Edo. Evo bash sam danas gledao na www.pik.ba ima jedan momak u Teshnju dvije 12"-ke,Cijeni jednu 130 KM,znaci za 250 bi se mogle dobiti dvije ! Ali moram stupiti s njim u kontakt.Da vidim da li me moze sacekati 40-ak dana dok dodjem kuci. A mozesh mi ti naci neki kondenzator 1F ja mislim da ce biti dosta.Ili ako se ima nov kupiti negdje kod nas !!!.Kontam negdje od 300 do 500 W RMS-a montirati ozvucenje...I gdje bi mi predlozio da kupim kablove kod nas..povoljno..Ili da ti se javim kad dodjem...Da to odradimo..

Kod mene je jaran Eldin s plavim golfom trojkom iz lukavca kupio jedan kondenzator od tebe.

Javi se na PM..jel tvoje ozvucenje na prodaju..ako jest poshalji mi model woofera i pojacala...Da se probamo dogovoriti !!!

Ajd veliki pozz;)
 
Član
znam eldina, dobro ga se sjecam ... otvorim mu pretinac u komandnoj i zateknem durexov play prsten :icon_biggrin: ... raja lik skroz, samo hoce j*at :lol: ... elem nacemo ti kondenzator, ja sad zasad imam jedan rockfordov woofer 400 rms-a 2 zavojnice po 4 ohm-a i imam hifonicsovo pojacalo 2000W rms-a na 1 ohm ... RF bi ti bio 150, hifonics 600km ... ako si mislio muziku na duze staze vjeruj woofere ces mjenjat bez obzira kakve kupio brzo ce ti dosadit ... pojacalo vec, ne bas tako ... pa ako si mislio na duze staze bolje sad uzet kako treba amp pa kasnije mos radit sta hos ...
 
Član
hehee...raja,normalno samo durex i trojan !!! Hahaaa

Ajd cucemo se kad dodjem...za nekih 40-ak dana....tacnije 38 !!!
Mozesh mi poslati broj na PM ili ako Eldin ima doci cemo mi zajedno...valja otic shta j..at:cool: i usput se dogovorit !! Hehee

Znaci kondenzator nabavi 100%...ako nije previshe skup..al opet javi cijenu..a mi cemo se dogovoriti !!!
 
Top