Hartge paket za BMW X6 M

Hartge paket za BMW X6 M

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hartge-BMW-X6-M-Side-Angle-1280x960.jpg

Novi paket za vlasnike BMW-a X6 M stiže iz tjuning kuće Hartge, i to sa posebnim naglaskom na nekoliko novih kompleta točkova od 22 inča.
Hartge-BMW-X6-M-Rear-And-Side-1280x960.jpg

Svi Hartge točkovi mogu da se dobija sa Continental, Pirelli ili Michelin gumama (od 285/30 ZR 22 napred i 285/30 ZR 22 pozadi do 295/30 ZR 22 napred i 335/25 ZR 22 pozadi), i to naravno u više boja, uključujući i mat crnu.
Hartge-BMW-X6-M-Dashboard-1280x960.jpg

Hartge za enterijer X6 M u ponudi ima i elemente od karbon fibera (na prednjem panelu, volanu, prednjim i zadnjim vratima...), kao i aluminijumske pedale, Hartge patosnice (uključujući i pod prtljažnika), Hartge trake na bokovima automobila i Hartge ambleme na haubi, poklopcu prtljažnika i volanu.
 
Član
A motor nisu nista dirali, samo ga unakazili :icon_eek:

Cuj felge 22 inca, izgledaju ko 17-ke :D
 
Član
Klasicno izdrkavanje bez ikakve potrebe kad je auto sam po sebi perfekcija!!! Mala doza kurcenja da bi imali M po svom kroju, ali mislim da je preskupo i bacanje para!!! Naravno, svaka roba ima svog kupca i ne kazem da mi se ne svidja, naprotiv!!!
 
OggyBoy je napisao(la):
Klasicno izdrkavanje bez ikakve potrebe kad je auto sam po sebi perfekcija!!! Mala doza kurcenja da bi imali M po svom kroju, ali mislim da je preskupo i bacanje para!!! Naravno, svaka roba ima svog kupca i ne kazem da mi se ne svidja, naprotiv!!!

Ta konstatacija apsolutno ne može važit za Hartge i ACS ;)
Postoje baš za to da bi ljudi koji to žele i pored Individuala imali još nešto individualnije.Uporedi samo jednog običnog i jednog Individuala pa da vidiš razliku iz vana i iznutra :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Klasicno izdrkavanje bez ikakve potrebe kad je auto sam po sebi perfekcija!!! Mala doza kurcenja da bi imali M po svom kroju, ali mislim da je preskupo i bacanje para!!! Naravno, svaka roba ima svog kupca i ne kazem da mi se ne svidja, naprotiv!!!

Ta konstatacija apsolutno ne može važit za Hartge i ACS ;)
Postoje baš za to da bi ljudi koji to žele i pored Individuala imali još nešto individualnije.Uporedi samo jednog običnog i jednog Individuala pa da vidiš razliku iz vana i iznutra :icon_smile:

Da ne dodje do zabune, za mene je individuala kad si unikat, a za to treba vise para i od ovog, a to bih volio nekad!!! Nista ja lose nisam rekao za ovo, daleko bilo, koji sam ja k* da pricam bilo sta o ovakvim masinama, a vozim 206?!:D
 
OggyBoy je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Klasicno izdrkavanje bez ikakve potrebe kad je auto sam po sebi perfekcija!!! Mala doza kurcenja da bi imali M po svom kroju, ali mislim da je preskupo i bacanje para!!! Naravno, svaka roba ima svog kupca i ne kazem da mi se ne svidja, naprotiv!!!

Ta konstatacija apsolutno ne može važit za Hartge i ACS ;)
Postoje baš za to da bi ljudi koji to žele i pored Individuala imali još nešto individualnije.Uporedi samo jednog običnog i jednog Individuala pa da vidiš razliku iz vana i iznutra :icon_smile:

Da ne dodje do zabune, za mene je individuala kad si unikat, a za to treba vise para i od ovog, a to bih volio nekad!!! Nista ja lose nisam rekao za ovo, daleko bilo, koji sam ja k* da pricam bilo sta o ovakvim masinama, a vozim 206?!:D
Dobro tu opet imaš razliku između individuala i unikata...za individual imaš punuđeno više nekih opcija da personalizuješ auto pa će opet biti nekako po tvojoj želji a da bude baš unikat...pa mislim da bi se trebalo puno više uplatiti nego za individuala :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top