hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ubiše se ljudi a nigdje kapi krvi,a najjači su navijači ubiše se navijajući donesu transparente a borba unaprijed dogovoren i još gluma... tipični američki debilizam...
 
Član
sjecam se da sam ovo gledao kad sam bio sesti, sedmi osnovne znam da su kasno nesto prenosili na hayatu i nalozio se pravo.Po onim komentatorima i publici ja mislio ono stvarno jos kad su najavljivali da ce u Sarajevo doci kako sam bio sretan :D :lol:
 
Član
I ja sam jednom uvecer na OBN-u gledao.Najveci je crnjak kad uzmu mikrofon na pricaju.Puni sebe,naprave grub glas pa nesto vrijedjaju.Samo mi stavit C4 u straznjicu i aktivirat.
 
ovo je umjetnost jbt , pa gledaj sta rade , skacu , lete a niko nije povrijedjen , a i treniraju dosta sigurno , vidite im gradju a i treba imati snage da podignete protivnika iznad sebe , ja znam da glume al kako odglume skok na protivnika koji je van ringa nikako mi nije jasno .

A da ovo znaci krenuti i u losem smjeru pogledajte sami :D

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8vd8t3niZ2c&hl=en_GB&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8vd8t3niZ2c&hl=en_GB&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Ahahahahahah LoooooL Vernese pa gde ih nadje :cool: Svaka ti dala...Jesu budale bre, a najjaci su ovi home-made snimci, ovi klinci zarazeni ovim ludilom sto misle da se oni tamo stvarno makljaju pa bi i oni hteli da probaju...Secam se kad je to pocelo da se prikazuje ovde u Srbiji posle nekih nedelju dana kako koje novine kupis, na naslovu neko dete lezi u bolnici, igralo se ovog WWE...
 
Početnik
palite OBN tko hoce da gleda, pocelo je!

veceras nastupa Undertaker, Randy Orton, John Sena itd.

a ima i plavusa :cool: :cool:

veceras izgleda da ce biti i susret CHRIS JERICHO & BIG SHOW vs. D-GENERATION X-a (Shawn Michaels & Triple-H)
ponavljanje meca za titulu


+g+
 
Početnik
MTR je napisao(la):
Honey brate , de malo cokolina spremi pa na kasiku sta pojedi , opao ti secer :D



evo samo da odem do prodavaonice po mlijeko..

btw. jel bolje ono sa 0.9% mlijecne masti ili 2.8% ?
 
Član
HONEY je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Honey brate , de malo cokolina spremi pa na kasiku sta pojedi , opao ti secer :D



evo samo da odem do prodavaonice po mlijeko..

btw. jel bolje ono sa 0.9% mlijecne masti ili 2.8% ?

Ma svejedno je:D
Ne zaboravi da ga podgrijes, da se ne prehladis:D
Posle jela obavezno pranje zubica:D
Laku noc:D
 
Kad smo vec kod WWE-a jaran mi dade link za grupu na dernek.ba , neka dvojica klinaca se svadjaju ko je bolji , uzivajte :lol:


http://www.dernek.ba/grupe/Smack_Down//2

znaci ja nikad nista gluplje u zivotu nisam procitao :lol:
 
Član
Ovo
smackdown-ecw-elimination-chamber-wallpaper-preview.jpg

i ovo
power-rangers_turboranger1.jpg

Meni isto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top